Jdi na obsah Jdi na menu

ODDÍLOVÉ VÁNOCE A NOVÝ ROK

Na rozloučení se starým rokem 2021 a přivítání nového roku 2022 jsme nezapomněli ani v našem klubu. Připomenuli jsme si je řadou akcí.269799470_10218625149729916_8779954206169771325_n.jpg

Již poslední tréninky probíhaly v duchu blížících se Vánoc. Zahájili je mladší a starší žáci 20. prosince, kdy se hrál fotbal, florbal i laser game. Každý sebou přinesl trochu cukroví a malý dárek do společné nadílky, která se na závěr losovala.

Přípravka a elévové si o den později sestavili trénink na přání. Zařadili do něj deset bodů, co se jim v předchozí sezóně nejvíc líbily a během dvou hodin je všechny absolvovali. Také na ně na závěr čekala malá nadílka a přání krásných Vánoc.

okky-vnonturnaj-211222-29.jpgMládežnické kategorie se sešly těsně před Štědrým dnem. 23.12. navečer si uspořádaly turnaj. Součástí byla i gratulace šestnáctým narozeninám Toma Uhra. Pak už se nalosovaly týmy a hrálo se naplno. Ke konci si ještě každý dal pár nájezdů a samo sebou i občerstvení.
Odkaz na fotoalbum
ZDE.

tdrden-211224-58.jpg

Na Štědrý den pořádá náš oddíl již mnoho let dopolední nadílku pro lesní zvířátka. O půl desáté jsme vyrazili do lesa nad Okříškami. Sice bylo místo sněhu blátivo, ale to nikoho neodradilo. Škoda, že florbalistů přišlo jen poskrovnu. Pod vybraný strom každý z nás něco přinesl – jablka, seno, řepu, zrní atd. Přání u hořících prskavek přišlo na konec.
Odkaz na fotoalbum ze Štědrého dne
ZDE.

img_3792.jpgMezi svátky se konala jediná akce. Tou bylo setkání žákovských kategorií našeho klubu a klubu Florbal SK Jihlava. O této akci je zde na webu samostatný článek.
Odkaz na článek o přátelácích žáků s SK Jihlava
ZDE.

novoronturnaj2022-220102-16.jpgVánoční a novoroční oslavy jsme ukončili v neděli 2. ledna odpoledne největší akcí. V tělocvičně se na tři hodiny sešlo na sedmdesát hráčů a rodičů. Pět smíšených týmů odehrálo celkem deset florbalových zápasů v napínavém turnaji. Kdo do kterého týmu patřil si musíte najít podle barev rozlišováků ve fotoalbu. Kdo zrovna nehrál, mohl navštívit ashampoo_snap_2022.01.04_10h28m03s_001_.pngbufet s cukrovím a dalšími pamlsky. Nebo se nabízel stolní tenis. Bodovaná soutěž s Kinekt na X-Boxu. Malá horní tělocvična zase byla určená na Laser Game. Nechyběl ani žíněnková překážková dráha. Čas všem rychle utekl v dobré náladě.

novy-rok-211224-2.jpg 
Fotoalbum z Novoročního turnaje
ZDE, nebo se podívejte na video ZDE.

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář