18. 2. 2010
Letošní ligu jsme zahájili včas ryze zimní disciplínou. Každý měsíc by měla proběhnout jedna soutěž, z níž se budou opět sčítata body do konečného pořadí. Protože na lyžích a snowboardech nás bylo málo, náskok účastníků není velký.





