Jdi na obsah Jdi na menu

 

 

 Výsledky mladších žáků v neděli 29.3.2009 - turnaj Ligy Vysočiny 2009 - hala Havlíčkův Brod

   Tentokrát to pro nás byl turnaj nevyrovnaných výkonů, to je asi hlavní charakteristika našich nedělních výkonů.

Obrazek

 PSKC Okříšky - SK Snipers Třebíč 2:5 (0:2, 1:1, 1:2)

   Okříšská a Kněžická část našeho Obrazektýmu se dost dlouho neviděli, tak začátek turnaje využili, aby si sdělili své dojmy a zážitky. Sice se rozcvičili, ale o nadcházejícím zápase se příliš nemluvilo. Chybělo tak soustředění i nezbytná sehranost. Kombinace byla dost zmatená, hře chyběl systém. V obraně jsme dělali chyby, které soupeř obratně trestal. V útoku jsme zůstlai dlouho bezzubí. A když jsme se koncem druhé třetiny vzchopili a postupně dotáhli stav na rozdíl jediné branky, přišly opět dvě hrubé chyby v obraně a bylo rozhodnuto.

PSKC Okříšky - Spartak Pelhřimov 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)

   Po utkání se Snipers bylo v šatně o čem mluvit. Čekal nás Obrazekzápas se soupeřem, který nás minule porazil. Hráči to vzali opravdu vážně. Druhý zápas měl z naší strany zcela opačný obraz, než první. Ve zpočátku vyrovnaném utkání jsme postupně získávali převahu a ve třetí třetině již kralovali na hřišti. Přihrávky měly oči, kluci o sobě věděli. Konečně jsme opět hráli florbal. Jediné co se dá vytknout, byla střelba. Roman neproměnil trestné střílení, řada dalších šancí nevyužita. To byla velká škoda, protože jediná branka nás dělila od utkání o třetí místo a pouze dvě branky od finále. Všechny týmy ve skupině totiž měly shodně tři body.

PSKS Okříšky - ASK Bystřice nad Pernštejnem 4:3 (2:2, 1:1, 1:0)

   Předchozí zápas jsme Obrazeknezopakovali a opět padli do průměrného výkonu. Chyby, kdy jsme nejméně dvakrát trestuhodně odkryli levou stranu obranného pásma nás stálo hodně sil, abychom dvakrát dotahovali náskok soupeře. To se nakonec podařilo a na začátku třetí třetiny jsme šli do vedení. Rušno bylo na obou stranách, ale´příznivé skóre jsme udrželi.

   Turnaj vyhrálo DDM Tornádo Jemnice před SK Snipers, třetí TJ Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod, čtvrtý tým Spartaku Pelhřimov, pátí my a šestá ASK Bystřice nad Pernštejnem.

  

 

 TABULKA LIGY VYSOČINY ELÉVŮ 2009

  Naši elévové byli zvědaví, jak si vedou v tabulce Ligy Vysočiny. Bohužel, nikde takový údaj nenajdete. Proto jsem si dal tu práci a všechny dosavadní výsledky posčítal. Dvě kola před koncem ligy je stav takový, jak vidíte zde:

1
Tornádo DDM Jemnice
24
23
0
1
202:22
69
2
PSKC Okříšky
24
16
1
7
124:44
49
3
Spartak Pelhřimov A
24
9
3
12
82:83
30
4
Spartak Pelhřimov B
24
6
3
15
40:99
21
5
FBC Sokol Třešť
24
0
1
23
18:214
1

ČLENOVÉ ODDÍLU ! 

   Vyvrcholením letošní sezóny u oddílu bude účast na Prague Games 2009. Brzy budeme vybírat kdo pojede podle účasti na trénincích a oddílových akcích.