Jdi na obsah Jdi na menu

ZAČÁTEK SEZÓNY 2010/2011

Obrazek   O víkendu na přelomu října a listopadu naše týmy neměly žádný turnaj, proto je chvilka na zhodnocení začátku sezóny. Jak si vedou v porovnání s ostatní konkurencí ukazují především tabulky. U juniorů a starších žáků jsou jejich zdrojem oficiální stránky ČFbU, u mladších žáků se jedná o neoficiální tabulku, kterou jsme si vytvořili v oddíle sami.

Malé fotoalbum z prvních turnajů v září a říjnu 2010.

JUNIOŘI

   Junioří již sehráli šest utkání, úspěšnost je padesátiprocentní. Porazili Hippos Žďár n./S. 8:2, Čtyrák 8:4, TJ Centropen Dačice 6:2 a prohráli se Sokolem EruptingDragons H.Brod vysoko 2:15, s FbC Strakonice těsně 3:4 a s T.J. Sokolem Písek 2:7. Postavení v tabulce Obrazekodpovídá současnému stavu týmu - týmy z její spodní části porážíme, s týmy nadnámi prohráváme, zatím se žádné překvapení nekonalo. Pochvalu kluci zaslouží za pěkné umístění, které drží v úzkém hráčském kádru, rezervy jsou určitě v trénincích, což může mít zásadní vliv na další výsledky. 

STRAŠÍ ŽÁCI

   Lepším výkonům a také lepšímu postavení v tabulce brání jediná věc - vysoká nemocnost a nekázeň hráčů co se týká účasti na turnajích. Jak jinak si vysvětlit, že dva ze tří turnajů ObrazekObrazekhrajeme jen v šesti či sedmi hráčích ! V plné sestavě bychom beze sporu mohli být kvalitnějším soupeřem všem týmům Ligy Vysočiny. A ještě se musím zmínit o slabé koncentraci na zápasy a vysoké nervozitě hráčů, jak jsem se přesvědčil v zápasech proti Pelhřimovu, Jemnici i Jihlavě. Je tedy ještě hodně co napravovat. Výsledky: Vítězství s FbŠ Jihlava 10:6 a s Hippos Žďár n.S. 8:7, remízy s Tornádem DDM Jemnice 8:8 a se Spartakem Pelhřimov  8:8 a prohry s prvními dvěma týmy tabulky SK JeMoBu 6:12 a Sokolem Erupting Dragons H.Brod 2:16.

MLADŠÍ ŽÁCI

   Z našich týmů si zatím vedou nejlépe. Kromě toho, že řada z nich vypomáhá v týmu starších žáků, bojují i o čelo neoficiální tabulky ve své kategorii. Bohužel ze zdravotních důvodů několik Obrazekměsíců nemůže hrát brankář Patrik Barák, což bylo také důvodem jediné Obrazekdosavadní prohry. Dobře jej ale od dalšího turnaje začal zastupovat Denis Tesařík. Podobně jako u starších žáků se i tento tým musí dokázat zbavit občasné nervozity a některých herních stereotypů, aby se dále zlepšoval. Vítáni jsou dva zcela noví hráči, kteří brzy zasáhnou do ligových bojů.

ELÉVOVÉ

   Elévové Okříšek letos nehrají za náš oddíl, ale v rámci TJ OA Třebíč. Na to, že se většinou daliObrazek dohromady až od září, si nevedou nijak špatně. Na turnaji v Bystřici n./P. byli ze tří týmů druzí a turnaj v Pelhřimově s šesti týmy dokonce vyhráli. Přitom na žádném z nich nestartoval nejlepší hrář elévů Honza Vochyán. Podle nadšení, s jakým chodí všichni na tréninky, má i v nejmladší kategorii náš oddíl šanci vybudovat kvalitní tým. Úplně nejmladší hráči si odbudou svoji turnajovou premiéru 14.11. na turnaji v Okříškách.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář