VÍKEND 6.-7.1.2018 S POLOVIČNÍ ÚSPĚŠNOSTÍ

SOBOTA 6. LEDNA 2018

PSKC Okříšky  -  SK JUVENIS Přibyslav    17:9
(10:1, 6:1, 1:7)
Branky/asistence: Martin Nohček 5/0, Petr Pojer 3/2, Vojtěch Novotný 2/3, Tomáš Kuchyňa 1/3, , Vít Jirků 1/2, Aleš Brabenec 1/2, Matěj Brabec 1/0, Jakub Blažíček 1/0, Adam Ampapa 1/0, Jiří Uher 1/0, David Kučera 0/1
Utkání, které vypadalo jednoznačně, dvě třetiny naše jasná převaha s postupným navyšováním skóre až na 16:2. Jenže ve třetí třetině nepochopitelný útlum, přibyslavským se začalo dařit a hra je bavila. My naopak nedůslední, jako bychom jen čekali na závěrečnou sirénu. Pokažený dojem z celého zápasu.

PSKC Okříšky  -  Hippos Žďár n./S.   4:10
Branky/asist.: Vojtěch Novotný 1/1, Tomáš Kuchyňa 1/1, Petr Pojer 1/0, Adam Ampapa 1/0
Tak jak jsme ukončili první zápas, tak jsme vstoupili i do druhého. Ve všem za soupeřem pozadu. Vyrovnat hru se trochu podařilo až od druhé třetiny. Nutno však přiznat, že vedoucí tým tabulky byl ve všech činnostech lepší než mi. Zvlášť pohotovost a přesnost jeho střelby nás srážela do kolen. Výsledek odpovídá obrazu hry.
Fotoalbum ze zápasů ZDE.

NEDĚLE 7. LEDNA 2018

LIGA VYSOČINY JUNIORŮ – ZŠ OSVOBOZENÍ PELHŘIMOV
PSKC Okříšky  -  Spartak Pelhřimov   7:2
(1:0, 2:1. 4:1)
Branky/asistence: Jáchym Hons 4/0, Jan Trnka 2/1, Dominik Čech 1/2, Adam Ampapa 0/2, Matěj Holoubek 0/1)
pelhrimov-j-170107-002.jpgPro Pelhřimov až příliš krutá prohra. Nastoupil do zápasu ambiciózně ve velmi silné sestavě. Od začátku se hrálo ve vysokém tempu. Těžko říct, jaký by byl vývoj dál, pokud by vedoucí branku vstřelil soupeř. To se naštěstí nestalo, Pelhřimov jen na začátku druhé části vyrovnal, jenže my využili přesilovku a v závěru třetiny ještě víc brankově odskočili. I začátek třetí třetiny byl ve znamení vylučování, na straně pelhřimovských vládly silné emoce. Pro nás byl velkou oporou Jirka Chalupa v brance, mohli jsme rychle přecházet do protiútoků a těžit z chyb druhé strany.

PSKC Okříšky  -  FBŠ Jihlava   3:4
(0:4, 0:1, 0:2)
Branky/asistence: Vojtěch Novotný 2/0, Jan Trnka 0/2, Dominik Čech 1/0, Jáchym Hons 0/1
pelhrimov-j-170107-037.jpgVýhra se Spartakem zřejmě příliš stoupla klukům do hlavy. Jinak si nelze vysvětlit jejich výkon v první třetině. FBŠ ji zahájila ve vysokém tempu, dravě, útok se na nás valil za útokem. My naopak začali ospale, v rychlosti jsme absolutně nestačili. Tím FBŠ získávala potřebný prostor ke střelbě. První třetina rozhodla celý zápas. My se probudili od druhé části, obraz hry se změnil. Soupeř však zvolil dobrou taktiku. Maximální soustředění na obranu, snaha o dlouhé držení míčku. Přesto jsme si vytvořili řadu dobrých šancí, ale branku dali jen jednu. I třetí třetina byla trestem za odfláknutou první. I když jsme soupeře přehrávali, šance se proměnit nedařilo. Dotažení skóre přišlo až v samém závěru, na vyrovnání pozdě.