Jdi na obsah Jdi na menu

VÍKEND 28.2.-1.3.09 - ELÉVOVÉ A STARŠÍ ŽÁCI

STARŠÍ ŽÁCI V TŘEBÍČI 1.3.2009 ANI NEPŘEKVAPILI ANI NEPROPADLI

PSKC Okříšky - TJ OA Třebíč  1:9 (0:5, 1:0, 0:4)
Do zápasu jsme nastoupili nepřipravení, nesoustředění. Soupeři jsme přenechávali velký prostor a to vše se odrazilo i na výsledku první třetiny. Ve druhé třetině jsme podali výkon mnohem lepší a těsně ji vyhráli. Šancí jsme měli na víc branek, ale to je naše trvalá bolest. Třetí třetina potvrdila, že nejsme do zápasu tak nastartovaní, jako soupeř. Opět jsme přestali obsazovat hráče, který nás po technické stránce značně převyšoval. Na naší straně naopak nepřesné přihrávky a horší zpracování míčku. 
 
PSKC Okříšky - SK Snipers Třebíč   10:5  (4:2, 3:1, 3:2)

Hlavně se chytila kněžická "lajna", která soupeře začala od začátku přehrávat. Našimi přednostmi byly hlavně rychlost i více kombinační hra. Soupeř nám pro ni nechával mnohem víc místa než jsme měli v předchozím utkání.Obrazek

MLADŠÍ ŽÁCI POTVRDILI STOUPAJÍCÍ FORMU PELHŘIMOV 21.2.2009

Zápasy ve skupině:
PSKC Okříšky - ASK Bystřice  2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro soupeře. My jsme udělali víc hrubých chyb v obraně (rozehrání přímo na florbalku soupeři), a to rohodlo.
PSKC Okříšky - SK Snipers Třebíč   4:3  (1:1, 1:1, 2:1)
ObrazekSoustředěný bojovný výkon ve vyrovnaném utkání. Tentokrát se štěstí přiklonilo na naši stranu.
Zápas o 3. místo:
PSKC Okříšky - Sokol Erupting H.Brod 4:3 (2:1, 0:2, 2:0)

Minule jsme ve finále H.Brod porazili.  Čekal se tedy tuhý boj, což se potvrdilo. Obě družstva jsou hodně vyrovnaná a po celé utkání se střídala ve vedení. Rušné utkání jsme díky lepší střelbě dovedli do vítězného konce.

STARŠÍ ŽÁCI ÚSPĚŠNÍ NAPŮL HAVLÍČKŮV BROD 22.2.2009

PSKC Okříšky - atx Hippos Žďár n.S.  6:2 (4:0, 1:1, 1:1)
V první třetině hráči podali dobrý výkon odpovídající našim možnostem. Dobře kombinovali, stříleli a skóre rychle narůstalo. To ale nelze říct o zbytku zápasu. Jako Obrazekbychom se uspokojili s náskokem a iniciativu přebíral soupeř. Stále nás zatlačoval do obranného pásma a jen výkon Jardy Kučery v brance zachránil příjemný výsledek.
PSKC Okříšky - ASK Bystřice n.P.  5:7 (3:2, 0:2, 2:3)

Zápas s vedoucím týmem soutěže jsme odehráli velmi dobře, nebezpečné útoky se střídali na obou stranách. Rozhodla větší vůle po vítězství bystřických. Ve druhé části hráli s větším nasazením, zejména jejich útočné hroty byly velice rychlé. Ne vždy jsme se stačili pokrýt a to rozhodlo. Přesto tým zaslouží pochvalu za odvedený výkon. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář