VÍKEND 24.-25.3.2018 S JEDINOU PROHROU

LIGA VYSOČINY JUNIORŮ – SOBOTA 24.3.2018 – TREBÍČ, HALA ZŠ HORKA-DOMKY

PSKC Okříšky - Spartak Pelhřimov    9:1  (1:1, 3:0, 5:0)
Branky/asistence: Jáchym Hons 4/3, Vojtěch Novotný 3/4, Adam Ampapa 1/0, Dominik Čech 1/0, Ondřej Uchytil 0/1
Spartak začal utkání s chutí, šel do vedení 1:0, útoky se střídaly na obou stranách. Před koncem první třetiny jsme stačili vyrovnat a obdobný obraz hry pokračoval i ve druhé části. Až při našem dvougólovém vedení soupeř znervózněl a obě strany začaly na hřišti vše navzájem komentovat. Více klidu na našich florbalkách ve třetí části rozhodlo. Postupně jsme získali převahu a soupeře do šancí nepouštěli, naopak se rozstříleli útočníci a využili každé chyby Spartaku, který jich vršil nezvykle mnoho.

PSKC Okříšky - FBŠ Jihlava   7:6  (4:2, 1:2, 2:2)
Branky/asistence: Jan Trnka 1/2, Jáchym Hons 0/3, Ondřej Uchytil 1/1, Vojtěch Novotný 0/2, Marek Zezula 1/0, Dominik Čech 1/0, Petr Pojer 1/0
Pěkný, rušný zápas, dramatický až do samého konce. Obdiv zaslouží hráči FBŠ, kteří přijeli pouze v počtu sedmi, tedy s jediným hráčem na střídačce. Když jsme po první třetině vedli o dvě branky, zdálo se, že je rozhodnuto a soupeři dojdou síly. Ale bylo tomu spíše naopak. Dali jsme gól a Jihlava vždy dorovnala. Sedm minut před koncem nerozhodný výsledek. Nakonec se štěstí přiklonilo na naši stranu v podobě sedmé branky a opakovat předchozí vývoj jsme již soupeři nedovolili.

FOTOALBUM ZDE.

LIGA VYSOČINY STARŠÍCH ŽÁKŮ – SOBOTA 24.3.2018 – PELHŘIMOV, HALA ZŠ OSVOBOZENÍ

PSKC Okříšky - Florbal Telč   7:3
Dost dlouhou dobu nám trvalo, než jsme se o zápas přestali obávat. I když jsme v něm byli favority, soupeře jsme nechali uniknout do vedení 3:2. Nezbývalo než nasadit všechny síly a vývoj zápasu otočit a pak již jen kontrolovat skóre

PSKC Okříšky - Spartak Pelhřimov   2:9  (0:4, 0:2, 2:3)
Branky/asistence:  Michal Niederhafner 1/0, Štěpán Ludmila 1/0, Patrik Abaffy 0/1, Martin Leixner 0/1
Před tímto zápasem museli odjet domů tři hráči, což bylo dost znát. Favorizovaný Pelhřimov se do nás pustil ve vysokém tempu, naše protiútoky byly naopak ojedinělé. Proto se nám podařilo skórovat až ve třetí části, kdy už byl soupeř ve vysokém vedení. Z naší strany byl zápas hraný až na výjimky s malým nasazením, nechávali jsme pelhřimovským spoustu místa na kombinace a je s podivem, že naše prohra nebyla ještě vyšší. Je co napravovat.

LIGA VYSOČINY ELÉVŮ – NEDĚLE 25.3.2018 – HALA SK JIHLAVA, UL. OKRUŽNÍ

Jihlavský turnaj ovládly oba naše týmy, když jediné body ztratily ve vzájemném zápase končícím remízou. Po turnaji jsme využili ještě nabídky SK zahrát si kratší utkání s jejich družstvem, a pak již spokojeně odjížděli domů. Akce se nám líbila.