VÍKEND 24.-25.11.2018 - RADOST Z VÝKONŮ PŘÍPRAVEK A MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SOBOTA 24. 11. 2018

2. LIGA JUNIORŮ, SKUPINA 5 - hala TŘEBÍČ, HORKA - DOMKY

PSKC Okříšky-MoBu  -  Snipers Třebíč   4:4  (2:2, 1:1, 1:1)

Branky/asistence: jan Trnka 1/2, Dominik Čech 2/0, Tomáš Kotačka 1/0, Adam Ampapa 0/1, Marek Zezula 0/1
Asi nejhorší výkon juniorů v letošní sezóně. Hra bez nápadu, chybějící pohyb, matný výkon se spoustou nepřesností. Snipeři naopak hráli s chutí a hned na začátku to bylo znát v podobě jejich dvoubrankového vedení. Teprve v závěru třetiny dvakrát skóroval Dominik Čech a skóre srovnal. Jenže ani druhou a třetí třetinu jsme neodehráli lépe. Sice hned na začátku druhé jsme šli do vedení, ale dlouho nám nevydrželo. Další vedoucí gól se nám podařil v první minutě třetí části, ale jednobrankové vedení je ošidné. Dlouho se pak nepříliš pohledný florbal přeléval ze strany na stranu. Snipeři důsledně bránili a my nedokázali nic vymyslet. Vše dospělo k power-play soupeře, který v posední sekundě utkání dorážkou vyrovnal. Ani jeden tým nebyl lepší, remíza odpovídá poměru sil.

PSKC Okříšky-MoBu  -  TJ Centropen Dačice   9:4  (3:2, 2:1, 4:1)
Branky/asistence: Jáchym Hons 2/2, Jan Vochyán 2/2, Tomáš Kuchyňa 2/1, Adam Ampapa 1/1, David Kučera 1/0, Jan Trnka 1/0, Tomáš Kotačka  0/1

Ani ve druhém utkání se náš výkon nezlepšil. Sice jsme šli do jednobrankového vedení, ale do konce první třetiny jsme stejně museli otáčet vedení Dačic. V dalším vývoji zápasu jsme si sice již výhru pohlídali, ale bylo to spíše díky menšímu nasazení soupeře. Skóre se postupně dařilo navyšovat. Do hry, na jakou jsme od juniorů byli zvyklí vídat, měly jejich kombinace a pohyb po hřišti daleko. Snad si toho jsou hráči vědomi.

Sestava: Jiří Chalupa, Marek Zezula, Adam Ampapa, Milan Suchna, rRadek Korba, Jáchym Hons, Vojta Novotný, Tomáš Kuchyňa, Jan Trnka, Tomáš Kotačka, Dominik Čech, Martin Veselý, Petr Pojer, David Kučera, Jan Vochyán

LIGA VYSOČINY PŘÍPRAVEK - tělocvična OREL KNĚŽICE

PSKC Okříšky - Pacovští Honzíci            6:2                           PSKC Benjamins - PSKC Okříšky         0:10
PSKC Okříšky - Orel Kněžice                   3:1                          PSKC Benjamins - Orel Kněžice           1:9
PSKC Okříšky - SK Juvenis Přibyslav    10:0                          PSKC Benjamins - Florbal Telč             2:4
PSKC Okříšky - TJ Centropen Dačice     5:2                           PSKC Benjamins – Pacovští Honzíci    2:8

Sestavy:
PSKC Okříšky – Dominik Herynek, Denis Plavec, Jan Fila, Kryštof Jiříček, Oliver Jaša, Matěj Křivánek, Adéla Vydrová
PSKC Benjamins - Alžběta Tallová, Patrik Svoboda, Matěj Pavelka, Alex Pavelka, Petr Kubíček, Adam Šlouf, Nicolas Nesiba

Na tento turnaj jsme přihlásili i druhý tým, jak umožňuje předpis soutěže. První věkově odpovídá kategorii a hostují v něm i tři hráči Sk JeMoBu, druhý je složen spíše z dětí minipřípravky, kteří s florbalem teprve začínají. Za výkony zaslouží oba velké poděkování a pochvalu. Přípravkáři prošli turnajem bez jediné porážky a byla vidět i řada pěkných kombinací.  Jejich mladší spoluhráči bojovali ze všech sil a radost z každé vstřelené branky byla obrovská. Příště jich určitě vstřelí ještě víc.

FOTOALBUM Z TURNAJE
ZDE.

NEDĚLE 25. 11. 2018
LIGA VYSOČINY MLADŠÍCH ŽÁKŮ - tělocvična ZŠ OKŘÍŠKY

okky-m-181125-052.jpgVelice příjemné překvapení z výkonů rudíkovského týmu. Protože je složený převážně z elévů, sbíral v předchozích turnajích jen samé porážky. Ale i prohry znamenají zkušenosti a mohou přispět k obratu. To se potvrdilo, první výhra byla velkou radostí. A to ještě nikdo netušil, že jejich jediným přemožitelem budou až v závěru turnaje spoluhráči ve druhém týmu. Ten prošel všemi zápasy celkem suverénně a těšíme se na srovnání s dalšími soupeři.