Jdi na obsah Jdi na menu

VÍKEND 19.-20.11.11 VE ZNAMENÍ DOBRÝCH VÝSLEDKŮ

SOBOTA 19.11.2011
LIGA VYSOČINY MUŽŮ - SH BYSTŘICE N.P.
 
PSKC OKŘÍŠKY - ASK BYSTŘICE N.P. B     8:7    (1:1, 4:4, 3:2)
HIPPOS ŽĎÁR N./S. - PSKC OKŘÍŠKY         6:13  (1:5, 1:4, 4:4)

snap_2011.11.21-22.29.56_001.png

 
 
LIGA VYSOČINY ELÉVŮ - SH ZŠ OKŘÍŠKY
 
   Turnaj systémem každý s každým - náš tým elévů obsadil mezi sedmi účastníky velice pěkné čtvrté místo (dvě výhry, jedna remíza a dvě prohry).
snap_2011.11.21-09.56.35_001.png
 
 DOVEDNOSTNÍ SOUTĚŽE
 
Přesnost střelby (brankář z plachty):
1. Tornádo DDM Jemnice – 15 bodů
2. PSKC Okříšky - 9 bodů
3. Orel Kněžice – 3 body
Ostatní týmy 0 bodů.
 
Nájezdy:
1. Jan Vochyán (PSKC Okříšky)
2. Patrik Křivánek (Tornádo DDM Jemnice)
3. Michal Šulc (Spartak Pelhřimov modří)
 
Nejlepší gólman – nejméně obdržených branek v nájezdech:
1. Ondřej Kocián (Spartak Pelhřimov modří)
 
Překážková dráha:
1. ASK Bystřice n.P.             4 min.   6 s.
2. Orel Kněžice                     4 min.   8 s.
3. Tornádo DDM Jemnice       4 min. 25 s.
4. Spartak Pelhřimov modří     4 min. 33 s.
5. Juvenis Přibyslav                4 min. 36 s.
6. Spartak Pelhřimov bílí         4 min. 42 s.
7. PSKC Okříšky                   4 min. 48 s.
 
LIGA VYSOČINY STARŠÍCH ŽÁKŮ - SH BYSTŘICE N.P.
 
bystrice-sz-111120e.jpg   V Bystřici n.P. jsme absolvovali dva zrcadlově zcela obrácené zápasy, naštěstí pokaždé s dobrým koncem. A to i přesto, že proti nám nastoupili velice kvalitní soupeři. Podařilo se nám udržet průběžné třetí místo v tabulce Ligy Vysočiny.
 
PSKC OKŘÍŠKY - HIPPOS ŽĎÁR N./S.       8:4   (4:1, 3:2, 1:1)bystrice-sz-111120a.jpg
Branky: 5x Petr Molák, 2x Patrik Barák, 1x Roman Bárta. Asistence: 2x Denis Tesařík a Marcel Pospíšil, 1x Petr Molák, Milan Picmaus a Patrik Barák
 
   Soupeře jsme zaskočili hned od počátku rychlou a kombinační hrou, takže branky na sebe nedaly dlouho čekat. Svoji převahu na hřišti jsme v první třetině potvrdili skórem 4:1. Od druhé třetiny se ale poměr sil začal obracet. Žďárští zrychlili a Filip v brance měl často co dělat aby se náš odstup nesnížil na bystrice-sz-111120c.jpgminimum. Naštěstí měl svůj střelecký den Petr Molák, který spolu s Patrikem Barákem dokázali výsledek druhé třetiny dotáhnout do těsně vítězného konce. Na rychlost Hipposu jsme nedokázali najít recept. I třetí třetina byla vyrovnaná a my se přes veškeré povzbuzování na střídačce trápili. Však také skončila nerozhodně 1:1. Kromě první třetiny jsme nepodali nijak dobrý výkon. Druhá lajna se celý zápas nemohla pořádně chytit a víckrát inkasovala, než skórovala.
 
ASK BYSTŘICE N.P. - PSKC OKŘÍŠKY      6:11 (4:4, 1:5, 1:2)
Branky: 4x Patrik Barák, 2x Petr Molák a Milan Picmaus, 1x Denis Tesařík, Filip Rampír a Roman Bárta. Asistence: 4x Petr Molák, 3x Denis Tesařík, 1x Jakub Boudný a Filip Rampír
 
   Druhý zápas proběhl zcela obráceně než první. Začátek naprosto vyrovnaný, druhou a třetí třetinu jsme ovládli my. Při pohledu na bystrice-sz-111120f.jpgnáš první zápas muselo být bystřickým zcela jasné, že proti nám mají velkou šanci. A tak se do nás se vší vervou pustili. Naštěstí bystrice-sz-111120d.jpgjsme jejich jednobrankové vedení vždy dokázali srovnat, a to i v samém závěru první třetiny. Byli jsme rádi za nerozhodný výsledek. Hned na začátku druhé části šel soupeř znovu do vedení, ale netrvalo dlouho. My se probrali a po dlouhé době pořádně zabrali (což je pro naše hráče opravdu velmi výjimečné). Od té chvíle se poměr sil otočil a převahu jsme dokázali vyjádřit i brankami. Pochvalu zaslouží i Filip Vaverka v brance, který vychytal několik vyložených šancí. Snad si všichni pro příště zapamatujeme, jak důležité je bystrice-sz-111120h.jpgsoupeře včas napadat, jít za každým míčkem, vydat ze sebe trochu víc, než považuji za nutné. Vyplatilo se.
 
 Po zápasech jsme ještě stihli využít sportovního areálu v Bystřici n.P. k návštěvě tamního bazénu. Není divu, nálada všech byla dobrá a voda nás skvěle osvěžila.bystrice-sz-111120g.jpg
 
Sestava: Filip Vaverka, Filip Rampír, Marcel Pospíšil, Jakub Boudný, Luboš Kuchyňa, David Koukal, Petr Molák, Patrik Barák, Denis Tesařík, Milan Picmaus, Roman Bárta, Michal Rygl.

snap_2011.11.21-22.30.21_002.png