Jdi na obsah Jdi na menu

VÁNOČNÍ TURNAJ LIGY VYSOČINY ELÉVŮ 13.12.09 - OKŘÍŠKY

Celkem 16 zápasů vyčerpalo kapacitu velkého sálu. Proto musely být tradiční soutěže, které vyplňují hráčům volný čas mezi zápasy, přesunuty do malé tělocvičny. Nejprve hráči absolvovali náročnou překážkovou dráhu na čas. Nejrychlejší na ní byl Dominik Smetana z SK JeMoBu. Poté dvojice hráčů závodily v počtu přihrávek za minutu. Vítězství si odnesli Kamil Koukal s Vojtěchem Mácou z Tornáda DDM Jemnice s 52 přihrávkami. A kdo nezávodil, mohl hrát stolní tenis nebo videohry na X-boxu.
Z vydařeného turnaje měl radost i vzácný host, svatý Mikuláš, který se v Okříškách pozdržel, aby shlédl pár zápasů nejmenších florbalistů a všem týmům předal sladkosti a poděkoval jim za skvělé výkony.

Jak je patrné z výsledků, našim dvěma týmům se dařilo. Několik našich nejmenších členů si za „Béčko“ odbylo svoji turnajovou premiéru.

KONEČNÉ POŘADÍ VÁNOČNÍHO TURNAJE:Obrazek

1. PSKC Okříšky
2. Spartak Pelhřimov
3. ZŠ TGM Moravské Budějovice
4. SK JeMoBu
5. Tornádo DDM Jemnice
6. PSKC Okříšky B
7. TJ Orel Kněžice
8. Spartak Pelhřimov B

Kromě fotogalerie na našem webu se můžete podívat na fotky z turnaje i na webu pana Patáka, trenéra pelhřimovských týmů ZDE.

 

ObrazekJe potěšitelné, že se florbalové liga elévů na Vysočině rozrůstá. Z původně přihlášených tří účastníků se díky systému otevřených turnajů objevují nové týmy. V této sezóně rekordní počet osmi družstev si dal dostaveníčko u vánočního stromku v okříšské hale v neděli 13.12.2009. V elévech je velké věkové rozpětí, proto byly utvořeny dvě samostatné skupiny, a to „Elite“ z pokročilých a „Naděje“ z mladších či méně zkušených. A bylo se na co dívat. To např. dokazuje skupina Elite, kde tři týmy měly na konci stejný bodový zisk a o vítězství Spartaku Pelhřimov rozhodovalo pouze skóre. V Nadějích byli první hráči ZŠ TGM Moravské Budějovice.