V NEDĚLI 12.11.2017 BYLY ÚSPĚŠNÉ JEN PŘÍPRAVKY

LIGA VYSOČINY DOROSTENCŮ – HALA DOLNÍ CEREKEV

PSKC Okříšky B – Spartak Pelhřimov  2:3  (0:0, 1:1, 1:2)
Branky/asistence: Aleš Brabenec 1/0, Matěj Brabec 1/0, Martin Štoll 0/1, Jiří Uher 0/1

Utkání dvou věkově stejně složených týmů napůl z dorostenců a napůl ze starších žáků nepostrádalo náboj. Všichni hráli naplno, v první třetině to byl urputný boj bez vyložených šancí. Skóre se otevřelo až ve druhé polovině utkání, kdy jsme se

pěknou střelou Jirky Uhra ujali vedení. To nám ale dlouho nevydrželo. Chybu v rozehrávce podél mantinelu Pelhřimov dokonale využil. Z obdobné situace pak šel ve třetí třetině do vedení. My srovnali tři minuty před koncem. Bohužel v závěru zápasu již po nárazu o mantinel do hry nemohl zasáhnout tahoun našeho týmu Tom Kuchyňa a soupeř nás začal přehrávat. Kombinací spoza branky se mu v poslední minutě podařilo najít skulinku ve Zbyňkově brance a remíza, ve kterou jsme již věřili, se nekonala.

PSKC Okříšky B – FBŠ JIHLAVA  1:7 (3:0, 3:0, 1:1)
Branky/asistence: Jiří Uher1/0, Tomáš Kuchyňa 0/1
Věkově starší, a tedy i zkušenější soupeř nám nedal příliš šancí. My k tomu navíc přispěli i velkým respektem. Příliš velký odstup od jeho hráčů mu umožňoval využívat nacvičený systém, jako by byl jen na tréninku. Manko tak nepříjemně narůstalo a my se báli jeho hru narušovat. Až ve třetí třetině jsme se dokázali víc odvážit a alespoň neodejít s nulou.

V průběžném pořadí v tabulce 8. místo z 11 týmů.

LIGA VYSOČINY MLADŠÍCH ŽÁKŮ – HALA ZŠ OKŘÍŠKY

PSKC Okříšky – FBŠ Jihlava 2:12 (2:4, 2:7, 1:1)
PSKC Okříšky – TJ Sokol H. Brod Erupting Dragons 2:12
(1:5, 0:6, 1:1)

K oběma zápasům se hodí společný komentář. Že oproti ostatním týmům je ten náš jednoznačně nejmladší, neboť za něj hrají jako za jediný z poloviny elévové je uznatelný důvod dosavadních a asi i budoucích proher. Ale určitě by nemusely příště být tak vysoké jako na tomto turnaji. Tentokrát nám chybělo potřebné nasazení, větší pozornost v obraně. Ta nechávala volné soupeře dorážet míčky do branky, útočníci se nevraceli, aby jí pomohli. Máme tedy hodně co zlepšovat a třeba se pak dočkáme i nějakého vítězství.

LIGA VYSOČINY PŘÍPRAVEK – HALA ŽĎÁR N./S.

PSKC Okříšky – Juvenis Přibyslav      3:1 KC Okříšky – Spartak Pelhřimov modří  2:1
PSKC Okříšky – ASK Bystřice n. P.     6:1 KC Okříšky – Hippos Žďár n./S.              8:0
PSKC Okříšky – Spartak Pelhřimov     5:0 KC Okříšky – Pacovští Honzíci               7:0
PSKC Okříšky – FBŠ Jihlava girls       4:4 KC Okříšky – FBŠ Jihlava                       2:1

Každý tým startoval v jednom ze dvou souběžných turnajů. Oba v nich obsadily skvělá první místa.