Jdi na obsah Jdi na menu

V SOBOTU 4. 12. 21 JSME POŘÁDALI LIGU DOROSTENCŮ

2. LIGA DOROSTENCŮ – TŘEBÍČ – SOBOTA 4. PROSINCE 2021

PSKC Okříšky  -  Florbal Telč   22:3  (5:1, 12:2, 5:0)
Branky/asistence: Tomáš Uher 9/3, Šimon Korba 3/8, Marek Jeřábek 5/1, Ondřej Dosedla 1/4, Pavel Filipec 0/3, Tomáš Navrkal 2/0, Daniel Caha 1/1, Michal Pacholík 1/1

Na první branku zápasu se přes naši jasnou převahu čekalo téměř pět minut. Pak jsme již skórovali v pravidelných dvouminutových intervalech. I snaha Telče byla v první třetině korunována jedním úspěchem. Nejvýrazněji se naše převaha ukázala ve druhé části. Velkou radost jsme měli hlavně z nováčků našeho týmu, kteří se konečně prosadili i gólově a asistencemi. Hlavně Marek Jeřábek svým hattrickem, ale i Tomáš Navrkal, Pavel Filipec a Michal Pacholík. Ale neminul nás ani totální výpadek, kdy jsme dvakrát inkasovali během dvaceti vteřin díky své nedůslednosti ve hře za vlastní brankou. Třetí část se podobala té první. I když jsme dali pět gólů, dojem kazí dvě naprosto zbytečná vyloučení, vždy za vrážení do protihráče, která jsme si za dané situace měli odpustit.

jemobu-vert.jpgPSKC Okříšky  -  SK JeMoBu   4:12  (0:5, 1:6, 3:1)
Branky/asistence: Ondřej Dosedla 2/0, Tomáš Chadim 1/0, Tomáš Uher 1/0, Daniel Caha 0/1, Marek Jeřábek 0/1, Tomáš Navrkal 0/1

Na zápase byl hodně patrný rozdíl v herní vyspělosti týmů. Ještě nedávno v žákovských kategoriích byly naše zápasy vyrovnané a výhry se střídaly na obou stranách. Jenže další cesta obou kolektivů byla rozdílná. Parta JeMoBu se udržela pohromadě a mohla tak výkonnostně rychle růst. Náš tým prošel mnoha změnami, několik kluků skončilo, přišli nováčci. A teď se snažíme o restart. Jenže jindy kamarádi, rivalita ve hře zůstala. Lépe ji zvládl soupeř, my mnohem méně, což se projevilo na našem výkonu. Kolektivní pojetí šlo stranou a se snahou o individuální prosazení si hráči JeMoBu lehce poradili. Zápas nebyl pěkný, plný zbytečných střetů. Nezbývá, než se z něj ponaučit, rozebrat některé zákroky a lépe zvládat hru i po psychické stránce. Jedině tak může být odveta vyrovnanější, tak jak jsme spolu hrávali dříve. 

 

 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář