Jdi na obsah Jdi na menu

TŘEŠŤ 25.10.09 - DOROST

VÝKONY DOROSTU TROCHU JAKO NA HOUPAČCE

Po bezbodovém vystoupení před týdnem v Třebíči nebyla nálada v týmu před zápasy s favorizovanými celky příliš optimistická. Ne že bychom se báli, ale nikdo si netroufal výsledek typovat. Nakonec vše skončilo nad naše očekávání - první cenné čtyři body do tabulky. Turnaj v Třešti v neděli 25.10.2009 pořádal náš oddíl. Odnášíme si z něj ponaučení, že můžeme hrát vyrovnanou partii s každým týmem naší soutěže, a to i přesto, že po zranění na minulém turnaji chyběl týmu kapitán Rosťa Wasserbauer.

Obrazek

PSKC OKŘÍŠKY - TJ OA TŘEBÍČ  4:4  (1:1, 3:1, 0:2)

Zvláště ve druhé třetině jsme získali výraznou převahu na hřišti, soupeř se dopouštěl řady chyb, což nám vyhovovalo. Ale jek je u nás zvykem, přišla třetí třetina, opět jsme trochu vypnuli a slibná vidina tří bodů se rozplynula.

Obrazek

PSKC OKŘÍŠKY - FBC ŠTÍŘI Č.BUDĚJOVICE  3:0  (1:0, 1:0, 1:0)

Charakteristika zápasu: trochu jsme se poučili z předchozích chyb a hráli naplno i třetí třetinu, poprvé v turnaji se nám podařilo využít přesilovku, soupeř začal hledat chyby víc u rozhodčích, než ve vlastní hře (což jej pořádně rozhodilo), utkání bylo rušné s patřičným nábojem a oboustrannou motivací. Pochvalu zaslouží především brankář Jarda Kučera, ale kromě gólů jsme řadu šancí promarnili i my.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář