Jdi na obsah Jdi na menu

STUPAVA CUP 2009

Obrazek

Tentokrát mi dalo hodně práce přesvědčit potřebný počet hráčů, aby se turnaje ve Stupavě zúčastnili. Když jsme se pak z ní vraceli domů, všichni nadšeně prohlašovali, že za rok chtějí jet znovu. Čím to, že takový obrat? Určitě skvělou prací organizátorů turnaje, za kterou moc děkujeme. Všechny zápasy se hrály téměř pohromadě, tudíž na nich bylo hodně diváků a volné chvíle si všichni užívali, včetně koupání v hotelovém bazénu (děkujeme panu Molákovi), ve školní kuchyni nám moc chutnalo, vše vyšlo k naprosté spokojenosti (až na naše výsledky, ale to nic).
Za náš oddíl byly přihlášeny dva týmy – jeden do kategorie chlapců ročník 1992 a mladší a jeden do chlapců 1996 a mladší. Povolena byla jedna výjimka, kterou jsme bohužel ani v jednom případě nevyužili. Kromě toho oba týmy měly pouze po jednom hráči, který byl narozen v roce dané kategorie a min. 3 hráče, kteří patřili o jednu turnajovou kategorii níž. Byli jsme tak snad nejmladšími zúčastněnými družstvy. Proti nám nastupovali soupeři většinou o půl hlavy větší. Proto se nenechávejte zmást výsledky, opravdu jsme nehráli špatně. A pro zajímavost - obě naše družstva dopadla jak v tabulce základní skupiny, tak v play-off naprosto stejně.
Družstvo chlapců 1996 a mladší – Patrik Barák, Filip Rampír, Honza Dokulil, Petr Molák, Milan Picmaus, Martin Valík, Jakub Boudný a Michal Rygl. Tabulka základní skupiny:
Skupina A chlapci 96
NIŽ.
OKŘ.
STUP.
N.MĚS.
NITRA
scóre
body
pořadí
FbK NIŽNÁ
 
9:2
4:6
1:1
7:0
21:9
5
3.
PSKC OKŘÍŠKY
2:9
 
0:5
1:7
8:0
11:21
3
4.
BOGDAU STUPAVA
6 :4
5:0
 
0:2
9:0
20:6
6
2.
FBC N. MĚSTO NAD MET.
1 :1
7:1
2:0
 
13:1
23:3
7
1.
DFA SLÁVIA NITRA
0:7
0:8
0:9
1:13
 
1:37
0
5.
Následovalo play-off, ve kterém jsme narazili na maďarského soupeře. Postoupit jsme chtěli za každou cenu a výkon tomu také odpovídal. Bohužel vedení z první části zápasu jsme brzy ztratili, pak se vše otočilo, ale my vyrovnali. Schylovalo se k trestným střílením, když v poslední minutě došlo k nepochopitelné chybě našeho obránce. Poslední před brankářem si nechal vypíchnout míček a soupeř střílel na jistotu do síťka za Patrikem. Škoda.
SZPK NOKIA KOMAROM – PSKC Okříšky 5:4
Celkovým vítězem této kategorie se stal FBC BIX OSTRAVA (porazil FbK Nižnou z naší skupiny)

 

Družstvo dorostu 1992 a mladší: Jarda Kučera, Rosťa Wasserbauer, Jan Račák, Lukáš Brázda, Michal Dvořák, Jiří Špinar, Honza Kourek, Jakub Diviš a Filip Salák.

Skupina B chlapci 92
KOŠ.
OST.
OKŘ.
BRA.
PRA.
scóre
body
pořadí
ATU KOŠICE
 
2:1
4:2
5:0
2:1
13:4
8
1.
FBC BIX OSTRAVA II.
1:2
 
3:0
3:1
2:1
9:4
6
2.
PSKC OKŘÍŠKY
2:4
0:3
 
6:0
2:4
10:11
3
4.
ŠK FBC FALCONS BRATISLAVA
0:5
3:1
0:6
 
2:3
3:17
0
5.
ABC KOPROS PRAHA
1:2
1:2
4:2
3:2
 
9:8
4
3.
Osmifinále se hrálo na dvě utkání s jedním soupeřem:
DREAM TEAM Bratislava-Trnava – PSKC Okříšky 6:2 a 7:5.
Protože našich pár hráčů odjelo před posledním zápasem domů, soupeř dovolil, aby nás posílil Roman Burda z Třebíče (1992) a na hře to bylo znát – skvělý zápas.
Vítězem této kategorie se stal FBC BIX OSTRAVA II z naší skupiny.
Na závěr patří poděkování hráčům nejen za hru, ale i dobrou reprezentaci oddílu. A ještě jedno poděkování – tatínkům panu Dokulilovi a panu Molákovi za doprovod, povzbuzování a rady do hry.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář