SOUSTŘEDĚNÍ SLAVONICE 2022

img_4840.pngOd soboty 20.8 do čtvrtka 25.8 proběhlo soustředění mladších a starších žáků ve Slavonicích. Ubytováni jsme byli jako každý rok v místní škole s velkorysým prostorem. Počasí nám nepřálo, takže nám skoro celou dobu propršelo. Sobotní program začal hned prvním tréninkem a turnajem ve stolním tenise. Sobota byla ukončena pečením špekáčků. Během soustředění jsme stihli odehrát přátelské utkání s TJ Centropen Dačice, florbalový a fotbalový turnaj s místím fotbalovým klubem TJ Sokol Slavonice a následně další den fotbalové utkání se staršími hráči na přírodním pažitu. Stihli jsme provést i testování fyzických a florbalových dovedností, kde se ukázalo, kdo musí na čem ještě více zapracovat.  Večery jsme si zpestřili vědomostními soutěžemi, vzdělávání, videorozbory, koukáním na filmy, kuželkami a fanděníimg_4381.png img_4793.pngfotbalistům při úspěšném tažení do Ligy mistrů. Předposlední den jsme absolvovali pěší turistiku do Dačic, kde jsme ochutnali asi nejlepší pizzu na Vysočině a absolvovali Expedici do středověku. Program byl bohatý a hráči se ani chvíli nenudili.