Jdi na obsah Jdi na menu

SOBOTA 2.2.2019 na 100%, NEDĚLE 3.2.2019 SLABŠÍ

SOBOTA 2. ÚNORA 2019

Regionální liga mužů, sk. 5 – sportovní hala Žďár n./S., Na Bouchalkách

PSKC Okříšky  -  Spartak Pelhřimov B    6:5 
(1:3, 3:1, 2:1)
Branky/asistence: Marcel Pospíšil 3/1, Petr Molák 2/1, Jan Trnka 1/1, Milan Picmaus 0/1
Již od začátku utkání byla vidět herní převaha týmu Spartak Pelhřimov B, který vstřelil uvodní branku ve 3.minutě. Srovnání stavu přišlo v 6. minutě, ale poté se projevila sehranost hráčů Pelhřimova, kdy vstřelili 3 branky po sobě a v 18. minutě utkání byl stav 4:1 pro Pelhřimov. Následovala změna taktiky - zamezili jsme tvorbě hry hráčům Spartaku a přebrali jsme iniciativu. Během 6 minut jsme dokázali srovnat skóre na 4:4. Utkání pokračovalo do poslední části a ta byla zajímavá i pro oko fanouška. Ve 37 minutě utkání se dostal Spartak do vedení 5:4, ale náš tým dokázal bleskově odpovědět, kdy během 9-ti vteřin byl stav opět srovnán, což srazilo soupeře.  Poslední 3 minuty utkání se podařilo vstřelit branku a  stav byl 6:5 pro PSKC Okříšky. Závěrečnou Power-Play Pelhřimov neproměnil a Okříšky tak dokázaly vytěžit maximum z vyrovnaného utkání.

PSKC Okříšky  -  FK Santos - Jiskra Třeboň   10:6  (2:1, 6:1, 2:4)
Branky/asistence: Zd. Skryja 3/1, Jan Dokulil 1/3, Jan Račák 2/1, Jan Trnka 2/0, Marcel Pospíšil 1/1, Michal Beneš 1/1, Denis Tesařík 0/1, Marek Zezula 0/1, Ondra Uchytil 0/1
Utkání průběžně 1. týmu tabulky s posledním slibovalo gólové hody, protože soupeř nastoupil do zápasu pouze v 6-ti hráčích. Již ve 22 vteřině došlo k úvodní brance utkání a Okříšky vedly 1:0, poté následovala klidnější pasáž ve které Třeboň dokázala srovnat. Defenzivní hru Třeboně se nám dlouho nedařilo prolomit a soupeř těžil z rychlých protiútoků. V průběhu 2. třetiny se zranil hráč Třeboně a byly nuceni dohrávat s 5-ti hráči v poli,což bylo skoro nereálné. Druhá třetina skončila za stavu 7:2 pro Okříšky a soupeř působil již odevzdaně. V poslední části utkání se útočníci z Třeboně vyburcovali k ofenzivě a dokázali vstřelit 4 branky, ale přesto konečný výsledek byl 10:6 pro PSKC Okříšky. Pochválil bych bojovný výkon hráčů FK Santos – Jiskra Třeboň.

2. liga juniorů, sk. C – sportovní hala Telč, ZŠ Hradecká

telc-190202-003-tile.jpgPSKC Okříšky-MoBu  -  TJ Centropen Dačice   5:0 
(1:0, 2:0, 2:0)
Branky/asistence: Dominik Čech 2/0, Vojta Novotný 2/0, Adam Ampapa 1/1, David Kučera 0/1, Patrik Abaffy 0/1, Tomáš Kuchyňa 0/1

PSKC Okříšky-MoBu  -  Snipers Třebíč   18:4  (2:1, 10:2, 6:1)
Branky/asistence: Martin Veselý 5/1, Tomáš Kuchyňa 2/4, Patrik Abaffy 1/5, Dominik Čech 2/3, Adam Ampapa 3/1, David Kučera 3/1, Vojta Novotný 0/3, Jiří Uher 1/0, Petr Pojer 1/0

PSKC Okříšky-MoBu  -  Florbal Telč   15:3 
(1:0, 8:1, 6:2)
Branky/asistence: Patrik Abaffy 4/1, Martin Veselý 2/2, Vojta Novotný 1/3, David Kučera 2/1, Dominik Čech 2/1, Adam Ampapa 2/0, Radek Korba 0/2, Jiří Uher 1/0, Petr Pojer 1/0, Tomáš Procházka 0/1
 
Byli jsme si vědomi, že dostát roli favorita bez tří předních hráčů týmu včetně kapitána nebude snadné. Nakonec měla všechna utkání obdobný průběh. První třetiny vyrovnané, týmy se snažily o otevřený útočný florbal. Šance byly na obou stranách hřiště. Naše větší zkušenost a sehranost se ukázala vždy až od druhých třetin, kdy se nám podařilo na skóre odskočit. Od té chvíle již měla utkání jednoznačný průběh a s přehledem jsme je až do konce měli pod kontrolou. Devět bodů do tabulky nám pomohlo upevnit průběžné první místo a můžeme se tak v klidu připravovat na příští soupeře.
Malé fotoalbum ZDE!

NEDĚLE 3. ÚNORA 2019

1. liga dorostenců, sk. C – sportovní hala Náchod, Na Hamrech 2001

PSKC Okříšky-MoBu  -  Florbal Primátor Náchod   3:6 
(1:3, 1:2, 1:1)
Branky/asistence: David Kučera 1/1, Patrik Abaffy 1/0, Topmáš Kuchyňa 1/0, Adam Ampapa 0/1, Martin Veselý 0/1nachod-da-190203-3-tile.jpg
O odložení prvního zápasu na tento termín jsme požádali my (v řádném termínu byli naši hráči na horách), druhý zápas odehrát ve stejný den byl podnět od soupeře. Florbal Primátor Náchod vede tabulku, ještě k tomu se hrálo na jeho domácí půdě, my dorazili po tříhodinové cestě, tomu všemu odpovídal i vstup do zápasu. Náchodští začali ve vysokém tempu a my nevěděli kam dřív skočit. Než jsme se dostali do hry, bylo na naší straně dvougólové manko. Teprve poté jsme se začali odvažovat útočit a vstřelili kontaktní gól. Jenže soupeř nám stačil opět odskočit. Tato situace se zopakovala i na začátku druhé třetiny, jenže v jejím průběhu Náchod náskok ještě zvýšil. I když jsme se snažili, kontroloval hru. Byla patrná jeho mnohem větší sehranost a systém hry, který my nemůžeme secvičit, neboť netrénujeme společně, al spíš po skupinách podle míst bydliště a sejdeme se vždy až na lize.

PSKC Okříšky-MoBu  -  Florbal Primátor Náchod   6:7   (2:3, 2:2, 2:2)
Branky/asistence: Martin Noháček 3/0, Tomáš Kuchyňa 1/2, Adam Ampapa 2/0, David Kučera 0/1, Jiří Uher 0/1, Leoš Svoboda 0/1
VIDEO - SESTŘIH GÓLŮ ZDE !
Nyní jsme již soupeře znali, věděli jsme, co čekat. Mrzelo nás, že kvůli nemoci nemáme v sestavě kapitána týmu, kterého musel zaskočit Martin. Ale už proto chtěl tým podat co nejlepší výkon. Jenže vstup do utkání byl nešťastný a zřejmě rozhodl i o výsledku. Velká škoda našeho vyloučení po dvou minutách hry, které bylo nařízeno hodně přísně. I když jsme bránili dobře, pět minut hry ve čtyřech znamenalo dvoubrankovou ztrátu a pár sekund poté přišel ještě třetí gól v naší síti. Hrozivé skóre oproti našim představám. Naštěstí i my šli do přesilovky, kterou se podařilo proměnit. A výsledek první třetiny ještě korigovali Adam Ampapa s Leošem Svobodou brankou ve vlastním oslabení! Ve druhé a třetí třetině se hrál kvalitní zápas ve kterém my vždy vyrovnali a Náchod opět šel do vedení. Ještě čtyři minuty před koncem byl nerozhodný stav, jenže my neuhlídali kapitána Náchoda, který přesnou střelou z vytočení rozhodl. Důvody naší prohry jsou dva, oslabení a nepřesná střelba i ve vyložených šancích.
Malé fotoalbum ZDE!

Přebor Vysočiny mladších žáků – sportovní hala Orel Kněžice

ashampoo_snap_2019.02.03_23h03m57s_001_.png

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář