Jdi na obsah Jdi na menu

REGIODEN KRAJSKÝCH VÝBĚRŮ

stahnout.jpg6.4.2023 proběhla z dalších akcí krajských výběrů chlapců a děvčat z Kraje Vysočina a Jihočeského kraje v Chýnově. Na programu byla jedna tréninková jednotka, dvě přednášky a přípravná utkání s výběrem z Jihočeského kraje, kde dominovaly naše hráčky, ale ani kluci nezůstali pozadu, kdy si zvykali na nové rozestavení. Na přednáškách se objevili i zajímavé osobnosti, které vysvětlovali, jak je dlouhá cesta k vrcholu hráčské kariéry a co vše je potřeba pro to udělat. Došlo i na přednášku ke stravě a jak správně zásobovat tělo energií, aby podalo nejlepší výkon. Náš klub reprezentovali: V. Dvořák, V. Fila, D. Plavec, P. Filipec, E. Karbašová, S. Jelínková a z našeho mistrovského týmu M. Leixner a R. Uhlíř. Dále se zúčastnil zraněný T. Charvát, který se ujal funkce reportéra a zúčastnil se přednášek, taktických porad a byl s týmem a kamarády z ostatních klubů. Pro nemoc ještě chyběl M. Pospíchal. V trenérském týmu, byl M. Karbaš. Tento den přišla i dobrá zpráva pro E. Karbašovou, která obdržela pozvánku na čtyřdenní ,,repre kemp´´ v Otrokovicích. Na tento kemp se dostala nominaci jen dvě děvčata z našeho kraje. Gratulujeme. Rád bych pochválil hráče za vzornou reprezentaci svého klubu na hřišti i mimo něj. Pro jádro týmu starších žáků byla zajímavá zkušenost si zahrát proti hráčům z FBC Strakonice, které potkají v utkání o účast na MČR.

stahnout2.pngVidea z výběrů jsou na FB skupině : RVKV 2022/2023
Fotoalbum ZDE.