Jdi na obsah Jdi na menu

PRVNÍ VÍKEND ROKU 2012 NEBYL DŮVODEM K RADOSTI

SOBOTA 7. LEDNA 2012 - HALA BYSTŘICE N.P.
Otevřený turnaj elévů, kterého se od nás zúčastní jedno družstvo.
 
bystrice-el-120107a.gifDo Bystřice jsme cestovali s týmem složeným napůl z elévů a napůl z kategorie přípravky. Doufali jsme, že navážeme na výkony z minulých turnajů, ale důvodů k pochvale mnoho nebylo. Předposlední místo z osmi týmů by ani tak nevadilo, jako hra, kterou jsme bystrice-el-120107b.gifpředváděli. Jakoby jsme se každý viděl poprvé, nahrávky téměř žádné. Míčky jsme zbytečně jen odpalovali. V obraně jsme si protihráče nehlídali. Všichni působili unaveně, moc se nikomu běhat nechtělo. Ještě že se Denis uplatňoval střelecky a jak Radka, tak později Ondra zachránili v brance řadu tutovek. Prostě turnajový start se nám tentokrát nevydařil a do příště mám co zlepšovat.
bystrice-el-120107c.gif
Sestava: Radka Kučerová, Hana Vybíralová, Denis Barák, Ondřej Fiala, Ondřej Dvořák, David Kučera, Marek Talla.
snap_2012.01.09-00.20.07_003.gif
 
NEDĚLE 8. LEDNA 2012 - HALA ZŠ OSVOBOZENÍ PELHŘIMOV
Vše dopadlo podle předpokladů, můžeme být spokojení. Nebýt předvedené hry, určitě by tomu tak bylo.
 
Snipers Třebíč - PSKC Okříšky 4:10 (2:1, 0:3, 2:6)
Branky: 5x Jan Dokulil, 2x Petr Molák, 1x Milan Picmaus, Marcel Pospíšil, Patrik Barák. Asistence: 3x Petr Molák, 2x Milan Picmaus a Marcel Pospíšil, 1x Jakub Boudný a Denis Tesařík.
pelhrimov-sz-120108a.gif
Výsledek zdaleka neodpovídá dění na hřišti. Do vedení jsme sice šli my, ale první třetina dopadla neslavně. I když jsme ve druhé části zabrali, výraznější brankový rozdíl se zrodil až v samém závěru utkání. Z větší části ale na něm má zásluhu spíše únava a snížená pozornost soupeře, který nám dovolil několik brejkových akcí. Mírnou převahu jsme si díky lepší technické vyspělosti některých hráčů drželi po celé utkání. Vzájemná souhra však vázlapelhrimov-sz-120108c.gif, žádné pohledné kombinace se nekonaly, chyběl pohyb bez míčku. Kam se poděla dřívější pohotovost, nasazení, snaha se prosadit? Pro druhé utkání náš výkon nevěstil nic dobrého, jak se také později potvrdilo. Během první poloviny sezóny jsme si na řadu týmů vybudovali celkem slušný bodový náskok. Je ale velkou otázkou zda nám bude stačit. Při nasazení jako dnes rozhodně ne.
 
PSKC Okříšky - Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod 3:13 (1:7, 1:2, 1:4)
Branky: 2x Petr Molák, 1x Leoš Trojan. Asistence 1x Marcel Pospíšil a Patrik Barák.
 
Minule jsme s Brodem prohráli 1:13, tentokrát obdobným rozdílem 10-ti branek. Soupeř je z jiné kategorie, ligu suverénně vede s jasným cílem ji vyhrát. Průběh pelhrimov-sz-120108d.gifutkání byl podobně jako minule jednoznačný, z pohledu skóre jej tedy nemá smysl hodnotit. Jakž takž vyrovnanou partii jsme s ním dokázali hrát pouze v první polovině druhé třetiny. A tak místo popisu utkání je zajímavější, v čem spočívá tak velký rozdíl mezi oběma týmy. Dragons mají neustálý pohyb, nabíhání do volného prostoru a nabízení se hráči s míčkem v sobě zakódované, je to pro ně naprosto přirozený způsob hry. My tuto vlastnost vžitou nemáme, stále spoléháme na um jednotlivců. Zatímco v útočném pásmu jsme okamžitě natěsno obsazováni, ve svém obranném pásmu necháváme soupeři spoustu místa, trvá nám, než k němu doběhneme. Oproti soupeřovu brankáři chybí našemu mnoho hodin nezbytného
pelhrimov-sz-120108b.gif
tréninku. A co je nejhorší a bylo patrné i v zápase se Snipers, nedodržujeme základní pravidla herního systému a s tím související disciplínu, zodpovědnost připadající na jednotlivé posty. V této sezóně porazit leadera soutěže nedokážeme určitě ani příště, ale měli bychom se snažit alespoň jej herně trochu napodobit. Jinak nám bude za čtrnáct dnů v dalším kole ligy ouvej.
snap_2012.01.08-23.38.01_001.gif
Sestava: Filip Vaverka, Jakub Boudný, David Koukal, Marcel Pospíšil, Leoš Trojan, Jan Suchna, Petr Molák, Patrik Barák, Denis Tesařík, Milan Picmaus, Jan Dokulil, Marek Holešinský.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář