Jdi na obsah Jdi na menu

PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ PŘED SEZÓNOU

STARŠÍ ŽÁCI 21.9.2011
 
   Ve středu 21.9.2011 od 18:30 do 20:00 hod. sehráli naši starší žáci na hale ZŠ Třebíč, Horka - Domky přátelské utkání proti žákům SK Snipers Třebíč. Výsledek 11:6 ve prospěch našeho týmu není důležitý, ale spíše hodnocení předvedené hry. První třetina dobré kombinační akce se zakončením. V další části jsme si chtěli vyzkoušet různé herní formy, to již bylo horší a ukázalo řadu nedostatků a zbytečně vysoký počet inkasovaných gólů.
 
PSKC OKŘÍŠKY - SK SNIPERS TŘEBÍČ 11:6
 
STARŠÍ ŽÁCI 11.9.2011
 
   S týmem Sokola E.D.Havlíčkův Brod bývají naše zápasy velmi rušné a pro oba týmy užitečné. Je pravdou, že většinu z nich prohrajeme. Hlavní rozdíl je v pohotovosti střelby a v proměňování šancí. Podobně se vyvíjelo i naše předsezónní přátelské utkání. Nutno podotknout, že nám chyběli někteří kmenoví hráči, jako Honza Dokulil, Milan Picmaus, Filip Rampír přišel až na druhou třetinu. Proto jsme se domluvili, že nám vypomohou dva hráči z kategorie dorostu. Proto výsledek není důležitý, ale hra určitě za podívanou stála. Soupeř se brzy ujal vedení a my zpočátku dotahovali, pak nám Broďáci odskočili na rozdíl tří branek. Nevzdali jsme se, trochu nám pomohlo i vyřazení ze hry Kuby Bíny, který si zlomil florbalku. Ve třetí třetině byla převaha na naší straně. Nejvíc nás asi nastartoval dlouho očekávaný gól, který dal na 4:6 Petr Molák. Nakonec jsme vyhráli nejtěsnějším způsobem. Podstatnější je, že jsme byli jednomu z favoritů příštího ročníku ligy důstojným soupeřem a také si vyzkoušeli svoji kondičku a herní nasazení.
 
PSKC OKŘÍŠKY - SOKOL ERUPTING DRAGONS H.BROD 7:6
 
DOROSTENCI, JUNIOŘI I PÁR MUŽŮ 25.8.2011
 
   Tentokrát jsme v naší tělocvičně hostili kombinovaný tým juniorů a dorostenců Snipers Třebíč. Proti jejich třem lajnám se postavili naše dvě pětky sestavené od dorostenců po muže. V převážné části utkání náš tým působil sehraněji, předváděl pěkné kombinační akce a měl převahu. Ale jako posledně i tentokrát mu ve druhé půli utkání začali docházet síly. Díky tomu jsme na konci druhé třetiny ztratili brankový náskok a nakonec i celý zápas. I když i ve třetí třetině hráči předvedli moc pěkné kombinanční akce (pravidelný trénink je znát na pokroku družstva), v závěru se vše zvrtlo na individuální akce a hlavně jsme nestíhali včas pokrývat hráče Snipers ve svém obranném pásmu. Je třeba si uvědomit, že florbal se hraje na tři třetiny a ani výrazné vedení (tentokrát i 5:2) nemusí stačit. Je třeba umět rozložit síly na celý zápas!

PSKC OKŘÍŠKY - SNIPERS TŘEBÍČ 5:7 (3:1, 2:3. 0:3) 

MUŽI 20.8.2011

inseminatrors-12.jpg   Sejít se o prázdninách ve větším počtu je pro naše týmy těžké. Platí to i pro kategorii mužů. Na sobotu 20. srpna 2011 domluvené přátelské utkání proti pražským Inseminators (kteří pravidelně v srpnu pořádají v Okříškách své soustředění)  jich přišlo pouze devět. Vstup do utkání byl skvělý. Brzy jsme se inseminatrors-11.jpgujali vedení, které jsme udrželi téměř po celé dvě třetiny. Ve třetí však začaly docházet síly a soupeř svoji převahu zúročil i brankově.
 
 
 
PSKC OKŘÍŠKY – INSEMINATORS 4:6 (3:1, 0:1, 1:4)
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář