Jdi na obsah Jdi na menu

POHÁR ČESKÉ POJIŠŤOVNY 2011

2. KOLO - UNIČOV  10.-11.9.2011
 
 
   Kategorie mužů je u nás zcela novým týmem a poprvé vstupuje do soutěžní sezóny. Proto je úspěchem, že se tým probojoval do druhého kola poháru České spořitelny, které hrál o víkendu 10.-11.9.2011 v Uničově. I když se mohou jeho výsledky zdát jako neúspěch, problém je zcela jiný. V součtu soupisek mužů a juniorů, kteří mohou startovat máme 18 hráčů a na Uničov si udělalo čas pouze osm z nich. Uvážíme-li, že tým měl na střídačce k dispozici pouze dva hráče a bojoval s týmy z vyšších soutěží, jsou výsledky více než přijatelné. Kluci se báli, že se vrátí s ostudou. Nestalo se, těch osm statečných zaslouží pochvalu.
PSKC Okříšky – TJ Centropen Dačice (2. liga) 1:2 – vyrovnané utkání, škoda, že nás nebylo víc
PSKC Okříšky – ZŠ U Stadionu Uničov (3. liga) 1:8 – odolávali jsme půlku první třetiny, pak jsme byli pro jejich 15 hráčů jako kuželky
PSKC Okříšky - FBC Vikings Kopřivnice (2. liga) 0:5 – bránili jsme ze všech sil
PSKC Okříšky - FBC Peaksport Litomyšl (2. liga) 0:9 – na poslední zápas se už sil nedostávalo
 
 1. KOLO - KOSTELEC NA HANÉ 27.-28.8.2011
 
prostejov-c.jpg   Náš zbrusu nově založený tým mužů si odbývá svoji historickou premiéru na dvoudenním turnaji prvního kola Poháru České spořitelny. Je zařazen do pětičlenné skupiny "M", která se o tomto víkendu hraje v Kostelci na Hané. Družstvo složené z mužů a juniorů si po prvním dnu vůbec nevede špatně a již má zajištěný postup do druhého kola soutěže:
 
PSKC Okříšky - Štajgři Ostrava  3:0
PSKC Okříšky - Orel Uherský Brod 3:2
 
prostejov-a.jpg   V neděli se nám již tak nedařilo, soupeři z vyšších soutěží byli nad naše síly. Rozdíly byly patrné zejména v přesnostech přihrávek, délce držení míčku na holi a pohotovostí před  vlastní brankou, kde nám chyběl potřebný důraz. Do útoků jsme se dostávali jen sporadicky a většinu šancí spálili.
 
PSKC Okříšky - FbC Playmakers Prostějov 1:10prostejov-b.jpg
PSKC Okříšky - FBK Spartak Hluk 1:6
 
   Postup ze třetího místa v tabulce je určitě úspěchem a za dva týdny nás čeká druhé kolo v Uničově. Naši soupeři:  z 1. místa skupiny "N" FBC Vikings Kopřivnice (hrají 2. ligu), z 1. místa "S" TJ Centropen Dačice (2. liga), ze 3. "M" my, ze 3. "R" FBC Peaksport Litomyšl (2. liga) a ze 3. "N" FBC ZŠ U Stadionu Uničov (3. liga, pod ní ještě Olomoucký přebor). Do třetího kola postupují z dvoudenního turnaje první tři týmy.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář