Jdi na obsah Jdi na menu

PELHŘIMOV 17.4.11 - ŠPATNÝ ZÁVĚR SEZÓNY MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Již poněkolikáté jen s osmi hráčipel.mz110417a.jpg jsme byli nejmenší výpravou i na posledním ligovém turnaji sezóny 2010/11. Je to velká škoda. Hráči se snaží, ale síly v závěru utkání docházejí. Díky tomu se dostavují chyby a zbytečně inkasujeme.
PSKC OKŘÍŠKY – JUVENIS PŘIBYSLAV 6:0 (2:0, 4:0)
Branky: 2x Picmaus, Pospíšil, Koukal, Trojan, Boudný. Asistence: Picmaus a Holešinský.
I když výsledek vypadá jednoznačně, naše hra nebyla jak bychom si představovali. Kombinace nepřesná, nebo vůbec žádná, střelba hodně mimo branku. Vysoká výhra je proto spíše dílem nezkušenosti mladého přibyslavského týmu než naší souhry. I Patrik v naší brance musel likvidovat několik šancí soupeře.
PSKC OKŘÍŠKY – SK JeMoBu 2:3 (2:0, 0:3)
Branky: Pospíšil, Trojan. Asistence: Trojan.
Zápas dvou rozdílných poločasů. pel.mz110417b.jpgV prvním jasná převaha z naší strany, oproti prvnímu utkání jsme dobře kombinovali, střelba však tradičně mířila častěji mimo branku než do ní. Ve druhé půli se vše otočilo, JeMoBu snížili na rozdíl jediné branky a to jim dodalo elánu. My se naproti tomu začali bát o výsledek a také docházely síly. Nepomohl ani time-out. Větší vůle soupeře znamenala vyrovnání. Těsně před koncem vyrobil Kuba v obraně kardinální chybu, kdy rozehrál před naši branku úplně volnému protihráči (jak neuvěřitelně často se nám to stává – vzpomeňte na zcela stejné chyby v minulosti u Filipa, Davida atd.) a neštěstí bylo hotové. Na vyrovnání už čas nezbýval.
PSKC OKŘÍŠKY – SPARTAK PELHŘIMOV B 2:2 (1:1, 1:1)
Branky: 2x Pospíšil. Asistence: 2x Holešinský.
Naprosto vyrovnané utkání dvou rivalů, kteří se dobře známe a o to má vždy větší náboj. V náš prospěch hovořil o něcopel.mz110417d.jpg vyšší věkový průměr a tedy i zkušenost, pro pelhřimovské kompletní dvě pětky. Dvakrát jsme se dostali do vedení, ale neudrželi je. Tři body jsme ztratili opět chybou obrany, kdy se levý obránce nechal strhnout bojem o míček u pravého mantinelu a zapomněl na volné pravé křídlo soupeře. Nahrávku již pro ně nebylo těžké umístit za Patrikova záda. Utkání bylo pohledné, rušné, okořeněné řadou vyložených gólových šancí na obou stranách.
PSKC OKŘÍŠKY – SPARTAK PELHŘIMOV 9:0 (4:0, 5:0)
Branky: 4x Picmaus, Barák, Pospíšil, Tesařík, Trojan, Boudný. Asistence: 2x Tesařík, Barák, Picmaus, Trojan, Boudný.
pel.mz110417e.jpgSpartak Pelhřimov ve svém posledním utkání turnaje působil hodně odevzdaně a nebylo těžké dosáhnout výhry. Na tento zápas si šel místo Patrika zachytat David, ale moc střel na něj nešlo. Naopak brankář Patrik se do útočení zapojil dobře, nahrával i střílel a na vysoké výhře má nemalý podíl. Potěšitelné je, že na brankách a asistencích se podíleli všichni hráči a nejen sám náš nejlepší střelec Milan. Snad to tak bude i v budoucnu.pel.mz110417c.jpg
 
ZÁVĚR stejně jako minule ukázal turnaj naše hlavní problémy – malý počet hráčů, zbrklé zakončování akcí, kdy jsme schopni spálit i tu nejvyloženější šanci (nepřesnost, střela do brankáře místo blafáku apod.) a psychika - strach o výsledek v závěrech zápasů nám svazuje ruce a nohy. Navíc tým s tak hrubými chybami v obraně jako dnes v rozhodujících utkáních nemůže uvažovat, že by mohl vyhrávat. To vše je hodně vážné varování pro nás všechny do nadcházejícího období letních turnajů.
 
Konečné pořadí v turnaji:
1. Spartak Pelřimov B   10 bodů
2. SK JeMoBu                    9 bodů
3. PSKC Okříšky               7 bodů
4. Spartak Pelhřimov      3 body
5. Juvenis Přibyslav        0 bodů
 
Neoficiální konečné tabulka kategorie mladších žáků v sezóně 2010/2011:
tab.ju-110409.png

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář