Jdi na obsah Jdi na menu

OKŘÍŠKY 25.11.2007 - LIGA VYSOČINY MLADŠÍ ŽÁCI

V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ SE NÁM MOC NEDAŘÍObrazek
V neděli 25.11. pokračovala v naší hale v Okříškách čtvrtým kolem liga mladších žáků Vysočiny. Turnaj přinesl několik zajímavých výsledků - např. dosud předposlední ASK Bystřice n.P. dokázala remízovat s lídrem sotěže FBŠ ACIS Jihlava. Soutěž začíná být velmi vyrovnaná, což je jenom dobře. Každý turnaj bude napínavý a nikdo v něm nebude mít předem vyhráno, ale ani prohráno. Všichni se tedy mohou těšit na 5. kolo do Havlíčkova Brodu.
A jak jsme si vedli my. Sehráli jsme dva naprosto odlišné zápasy. ObrazekPrvní utkání proti Snipers Třebíč, to byl z naší strany chaos. Všichni hráči běhali všude, řada nedorozumění. Sice jsme po první třetině vedli o branku, ale ve druhé soupeř získal převahu a vývoj zápasu zcela otočil. Ve třetí části jsme museli vyvinout max. úsilí, ale už to vypadalo na prohru. Minutu a půl před koncem přece jen přišlo vyrovnání.
SK SIPERS TŘEBÍČ - PSKC OKŘÍŠKY
3 : 3   (1 : 2, 2 : 0, 0 : 1)
Ve druhém utkání jako by byli na hřišti jiní hráči. Dost pomohla rychlá branka v síti soupeře hned po úvodním hvizdu. Ukázalo se, že byla z naší strany jediná. Naši se činili, včas přistupovali k protihráčům, ve druhé třetině měli jasnou Obrazekpřevahu, byli dost rychlí, ale brankář Jihlavy byl nepřekonatelný. Ve třetí části soupeř, který je na prvním místě tabulky, zmobilizoval všechny síly ve snaze zvrátit výsledek na svoji stranu. Byl úspěšný. Naše špatné střídání znamenalo vyloučení. 25 sekund před koncem z volného úderu skončil míček za Jardovými zády.
FBŠ ASICS JIHLAVA - PSKC OKŘÍŠKY  2 : 1 (0 : 1, 1 : 0, 1 : 0)
o
Tabulka po 4. kole soutěže:
o

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář