Jdi na obsah Jdi na menu

O VÍKENDU 20.-21.11.2010 STARTOVALI JUNIOŘI A MLADŠÍ ŽÁCI

  O VÍKENDU 20.-21.11.2010 STARTOVALI JUNIOŘI A MLADŠÍ ŽÁCI 
3. LIGA JUNIORŮ, DIVIZE V - SPORTOVNÍ HALA PÍSEK
PSKC OKŘÍŠKY – TJ SOKOL PÍSEK 5:6
Na dva sobotní zápasy 20.11. si junioři museli hodně přivstat. Do 150 km vzdáleného Písku museli vyjíždět již před pátou hodinou ráno, aby v 8:00 hod. nastoupili proti domácím hráčům. Pouhých osm hráčů a umístění TJ Sokol Písek v tabulce nás vůbec nestavěli do role favoritů, spíše naopak. Přesto byl zápas velice vyrovnaný, naše sedmička v poli dokázala se soupeřem celý zápas držet krok. Byli jsme dostatečně rychlí, přesní, důrazní, ale bohužel nám chybělo trochu toho štěstí ke konci zápasu (dle našeho názoru konci udělal rozhodčí pár chyb které bohužel průběh utkání ovlivnily i když je neobviňujeme, že by za naši prohru mohli oni). Odehráli jsme krásný zápas.

PSKC OKŘÍŠKY -  SK FbC TÝN NAD VLTAVOU - BÝCI 6:2

Proti „Býkům“ už jsme brali jako samozřejmost, že musíme vyhrát. Sice už jsme neměli moc sil, ale dokázali jsme se sebrat a zařídit alespoň potřebné 3 body.

 ObrazekLIGA VYSOČINY MLADŠÍCH ŽÁKŮ – 4. TURNAJ – HALA JIHLAVA

 PSKC OKŘÍŠKY – SPARTAK PELHŘIMOV 7:1 (2:0, 5:1)

Po celý zápas měl náš tým převahu, hrálo se většinou na polovině soupeře. Branku jsme obdrželi díky vlastní nepozornosti až pár sekund před koncem utkání.
PSKC OKŘÍŠKY – HIPPOS ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 9:2Obrazek (4:0, 5:2)

I v tomto duelu měl náš tým navrch, i když ve druhém poločase trochu polevil a soupeř mohl výsledek korigovat.

PSKC OKŘÍŠKY – SOKOL ERUPTING DRAGONS H.BROD 4:7 (4:2, 0:5)
Dvě zcela odlišné poloviny – převážnou část první poloviny jsme soupeře zavírali v jeho obranném pásmu a Obrazekdobrých pět vyložených šancí nedokázali proměnit. Naproti tomu soupeř těžil z minima maximum a jen pár útoků mu stačilo, aby dotahoval. Ve druhé půli se projevily všechny naše známé slabiny. Hráči Havl. Brodu do ní nastoupili s chutí, zrychlili a krásnými střelami z pravého ostrého úhlu rychle zápas otočili. Série tří branek v naší síti nás dokonale uzemnila a již jsme se téměř na nic nezmohli. Místo většího nasazení jsme zpomalili, místo zakládání protiútoků začali nahazovat míčky z obrany do útočného pásma (soupeř si je s radostí zpracovával), místo kombinace jsme začali hrát individuálně. Naši nemohoucnost potvrdily další dvě obdržené branky. Aspoň že v šatně po zápase tentokrát hráči uznali své chyby, což nebývá až tak časté.
PSKC OKŘÍŠKY – FBŠ JIHLAVA 12:0 (7:0, 5:0)

Poslední zápas turnaje v téměř prázdné sportovní hale. Oba týmy hrály bez většího nasazení a utkání v klidu dohrávaly. Vysoké skóre v náš prospěch přibývalo díky větší zkušenosti i stáří našich hráčů, snažili jsme se více si přihrávat a mít míč pod kontrolou.

Neoficiální tabulka Ligy Vysočiny mladších žáků po čtyřech kolech:

Obrazek

 

 

 

 

 Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář