SOBOTA 10. 11. 2018 - 2. LIGA JUNIORŮ, SK. 5 - hala ŽĎÁR N./S.

PSKC Okříšky  - Hippos Žďár n./S.   6:3  (0:1, 1:0, 5:2)

Branky/asistence: Jáchym Hons 2/1, Jan Vochyán 2/1, Martin Veselý 2/0,
Dominik Čech 0/2, Adam Ampapa 0/1, Jan Trnka 0/1
Zápasy s nejtěžšími soupeři v soutěži našim juniorům tentokrát vyšly na jedničku, a to i přes únavu řady hráčů z pátečního maturitního plesu. Proto začátek utkání patřil Žďáru. Postupně jsme se však dostali do hry, ale překonat soupeřova gólmana byl velký problém. Zápas měl rychlý spád, i pro diváky byl určitě atraktivní až do samého konce. Žďárští se třikrát ujali vedení, nám na výhru stačilo posledních sedm minut třetí třetiny se čtyřmi trefami. Soupeřům nepomohlo ani přezkoumávání zahnutí florbalky Honzy Vochyána z podnětu druhé střídačky. Byla v pořádku.

PSKC Okříšky  -  FBŠ Jihlava   9:5  (4:2, 3:0, 2:3)
Branky/asistence: Jan Vochyán 2/2, Jan Trnka 2/1, Jáchym Hons 2/0, Vojtěch Novotný 1/1, Tomáš Kuchyňa 0/2, Martin Veselý 1/0, Tomáš Kotačka 1/0, Adam Ampapa 0/1, Dominik Čech 0/1
Oproti předchozímu zápasu nervóznější utkání s dosud neporaženou FBŠ. Herní převaha byla od samého začátku na naší straně, přesto jsme po první části vedli jen o dva góly. Rozhodnutí padlo ve druhé třetině, kterou jsme končili pěkným náskokem 7:2. Díky tomu naše nasazení opadlo a třetí třetina se z naší strany víceméně dohrávala. To byla příležitost pro FBŠ, kterou využila ke korigování výsledku.
FOTOALBUM ZE ZÁPASŮ ZDE.

NEDĚLE 11. 11. 2018 - LIGA VYSOČINY STARŠÍCH ŽÁKŮ – hala PŘIBYSLAV

PSKC Okříšky Snipers Třebíč bílí   6:0   (2:0, 4:0)
Branky/asistence: Michal Pařízek 2/2, Tomáš Uher 1/3, Čimon Korba 3/0
Možná jsme Snipery trochu zaskočili pro nás nezvikle aktivní hrou od samého začátku zápasu. Navíc se nám dařila střelba, často jsme chodili do přečíslení. Obrana se poctivě vracela, soupeř se nemohl prosadit. Přesto se nevzdával, ale tentokrát mu štěstí nepřálo. Byla to naše vůbec první výhra v letošní soutěžní sezóně.

PSKC Okříšky  -  SK JUVENIS Přibyslav   2:2  (1:1, 1:1)
Branky/asistence: Michal Pařízek 1/1, Štěpán Ludmila 1/0, Tomáš Uher 0/1
Věková a fyzická převaha byla na straně hráčů Přibyslavi. Pro nás to znamenalo jít do maximálního nasazení, které se nakonec vyplatilo. Podařilo se nám vyrovnat a nerozhodný výsledek udržet až do závěrečného hvizdu rozhodčích.

PSKC Okříšky  -  TJ Sokol H. Brod B   7:6
(2:3, 5:3)
Branky/asistence: Tomáš Uher 2/3, Michal Pařízek 4/0, Štěpán Ludmila 1/2, , Martin Leixner 0/1
Vyrovnané utkání, které jsme rozhodli až v samém závěru. Po většinu zápasu byl v jednobrankovém vedení soupeř a my jen dotahovali. Do závěru jsme šli s větším nasazením a vyšlo pár pěkných kombinací zakončených brankou.

SOBOTA 10. 11. 2018 - LIGA VYSOČINY PŘÍPRAVEK – hala TŘEBÍČ, Horka-Domky

I tentokrát přípravka dosáhla skvělého úspěchu, neboť v sestavě byla téměř polovina začínajících hráčů, kteří byli na turnaj vůbec poprvé. A protože nás bylo celkem jedenáct, museli jsme často střídat, aby si zahráli všichni. Příště potřebujeme účast dětí od rodičů vědět dříve, abychom zkusili přihlásit raději dva týmy.