Jdi na obsah Jdi na menu

NEDĚLE 3.4.2011 - MLADŠÍ ŽÁCI DOHRÁVAJÍ SEZÓNU V OSLABENÉ SESTAVĚ

Předposlední turnaj se hrál v Bystřici nad Pernštejnem. Je to škoda, že nám opět chyběbystrice-mz-110403a.jpgli tři důležití hráči – Honza Dokulil, David Koukal i Honza Horák. Proto nám zůstali na střídání jen dva kluci. člověk si jen vzdychne na tím nešťastným „kdyby“. Vše mohlo být jinak, zvláště když nám náš největší letošní rival Havlíčkův Brod svojí remízou s SK JeMoBu nabídl návrat na post nejúspěšnějšího týmu sezóny. Ale vše dopadlo zcela opačně. V turnaji jsme skončili třetí za H.Brodem a SK JeMoBu, v pomyslné tabulce nás na druhém místě zachraňuje dostatečný bodový náskok z předchozích měsíců.
PSKC OKŘÍŠKY – SOKOL ERUPTING DRAGONS H.BROD 0:3 (0:1, 0:2)
Nejlepší výkon v turnaji. Ze zápasu máme natočené krátké video. S malým počtem hráčů jsme vsadili na zesílenou obranu, což se dařilo. Útočně to také nebylo špatné až na tradiční nepřesnou střelbu a dokonalého brankáře soupeře. Vítězství H.Brodu zařídil jako i v minulosti J.Bína svými dvěma nechytatelnými střelami. Třetí branka byla vlastní. Po nedorozumění Marka s brankářem bystrice-mz-110403b.jpgDenisem se míček od Patrika lehce dokutálel za brankovou čáru.
PSKC OKŘÍŠKY – SK JeMoBu 2:2 (0:1, 2:1)
Po předchozích dvou výhrách jsme tentokrát se stále se lepšícím týmem JeMoBu zaváhali a ztratili první body. Utkání se dobře nevyvíjelo. Soupeř se brzy dostal do vedení a my se ne a ne střelecky uplatnit. Až v polovině druhého poločasu se Milanovi podařilo vyrovnat. Schylovalo se k remíze, když se minutu před koncem podařila Kubovi z levého ostrého úhlu vypálit parádní bomba na bezmocného brankáře JeMoBu. Naše radost však netrvala dlouho. Sice jsme se ubránili protiútoku soupeře, Marek si zavezl míček do bezpečí za naši bránu, ale poté jej nesmyslně rozehrál přímo na volnou dvojici JeMoBu před našeho brankáře. Pro ně už nebyl problém skóre srovnat. Nutno přiznat, že po předvedené hře byla remíza zasloužená.bystrice-mz-110403c.jpg
PSKC OKŘÍŠKY – TORNÁDObystrice-mz-110403e.jpg JEMNICE 11:3 (7:3, 4:0)
Zbývající dva soupeři mají ve svých řadách více začínajících nebo mladších hráčů, proto jsou s nimi utkání jednoznačnější. Ale ani tentokrát jsme do zápasu „nedali srdíčko“ jak by bylo potřeba a zcela zbytečně po chybách v obraně inkasovali tři branky. Druhý poločas po domluvě o přestávce přinesl zlepšení, ale střelba se opět nedařila.
PSKC OKŘÍŠKY – ASK BYSTŘICE 7:1 (3:0, 4:1)
Platí to stejné, co jsem napsal o předchozím utkání. Na svém prvním turnaji s námi byl Lukáš Mašek. Nechali jsme jej proto co nejvíc na hřišti a kluci se mu snažili často nahrávat, aby si dal svoji premiérovou branku. Přes hodně velké množství šancí se mu to nepovedlo. Nevadí, důležité je, že platným hráčem byl a v týmu se osvědčil. Za čtrnáct dní bude mít další příležitost.   bystrice-mz-110403d.jpg

Neoficiální tabulka před posledním kolem ligy:tab-mz-110403.png

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář