NEDĚLE 2. 10. 2022 JUNIOŘI V JIHLAVĚ, ELÉVOVÉ DOMA

jihlava-j-7a-vert.jpg2. LIGA JUNIORŮ, sk 5 – NEDĚLE 2. 10. 2022 - HALA SK JIHLAVA

emko SK JIHLAVA  -  PSKC OKŘÍŠKY   4:1  (1:0, 0:0, 3:1)
Branka/asistence: Tomáš Uher 1/0, Daniel Caha 0/1
Všechny parametry jasně pasovali za favorita zápasu emko SK Jihlavu. Ať  to byl počet hráčů, věk, dosavadní výsledky i domácí prostředí. Přesto první polovina zápasu z naší strany vůbec nebyla marná. Po inkasované brance v páté minutě jsme do první sirény měli na holích tři tutovky, které jsme ale trestuhodně zahodili. Vyrovnaná hra s šancemi na obou stranách pokračovala ve druhé třetině přesně do poloviny zápasu. Zlom nastal paradoxně při získání výhody. Hráč Jihlavy byl vyloučen na 2+2 min. a my místo využití šance statickou hrou dlouhou přesilovku promarnili. Výkon  a nasazení hráčů šlo dolů. Ve třetí části jsme oproti první třetině byli k nepoznání. Měli jsme v ní tři přesilovky, padla jediná branka, a to do naší sítě! Nepomohlo nás probudit ani Tominovo krásné prostřelení gólmana na 2:1. Útlum pokračoval až do konce a soupeř pohodlně svůj náskok navýšil. Nebyli jsme favority, jihlavští předvedli soustředěný výkon. To je právě to, co nám chybí. Jak první dva, tak i tento třetí zápas jsme prohráli stejným způsobem.

Sestava: Josef Kratochvíl, Jan Koukal, Michal Pacholík, Tomáš Chadim, Tomáš Navrkal, Šimon Korba, Tomáš Uher, Daniel Čiháček, Lukáš Hájek, Daniel Caha

LIGA VYSOČINY ELÉVŮ – NEDĚLE 2. 10. 2022 - HALA ZŠ OKŘÍŠKY

Elévové zahájili novou sezónu na domácí půdě a hned si nasadili laťku hodně vysoko. Všechny čtyři zápasy vyhráli vysokým rozdílem, v celkovém součtu scóre 31 : 1! Pochvalu zaslouží všech deset hráčů za vysoké nasazení, pozornou obranu, vidět byly i první pěkné kombinace. Úspěšný den si ještě vylepšili soutěží o krále nájezdů. Čtveřice v pořadí ashampoo_snap_2022.10.02_18h40m07s_002_.pngKryštof Ludmila, Jan Fila a Štěpán Rymeš s Šimonem Honsem obsadili všechna tři první místa, byl to dramatický souboj. Další soutěží souběžně se zápasy byl slalom se zakončením, pouze v něm vyhráli hosté. Čtyři hodiny sportování se všem určitě líbily. Dnes nám několik hráčů chybělo. Moc je zveme, aby se příště zúčastnili.

Sestava: Jan Fila, Jiří Beránek, Šimon Hons, Samuel Jewell, Kryštof Ludmila, Adam Navrátil, Martin Papoušek, Štěpán Rymeš, Josef Zahajský a Patrik Svoboda