Jdi na obsah Jdi na menu

NAŠI MLADŠÍ ŽÁCI ZATÍM BEZ BODU

ObrazekTurnaj v neděli 22.10.2006 pro nás, nováčky soutěže, znamenal nejtěžší dva soupeře, favority tabulky. Proto jsme žádné vítězství nečekali. Na místě jsme si ale domluvili ještě třetí zápas, dohrávku prvního kola proti FbC ZŠ Horní Brno. Do něj jsme šli se snahou uhrát výsledek lepší, ale vše dopadlo jinak:

PSKC Okříšky - FbC ZŠ Horní         4:9
PSKC Okříšky - DDM TJ Znojmo   2:14
PSKC Okříšky - Bulldogs Brno       2:19
 
Tabulka soutěže po 2. kole vypadá takto:
 
1.   Bulldogs Brno 4 4 0 0 54:3 12
2.   DDM TJ Znojmo 4 3 0 1 30:18 9
3.   Bulldogs Brno B 4 3 0 1 26:16 9
4.   TJ OA Spartak Třebíč 4 2 0 2 33:23 6
5.   FbC ZŠ Horní 3 1 0 2 15:20 3
6.   PSKC Okřížky 4 0 0 4 11:44 0
7.   SC Hattrick Brno FbŠ 3 0 0 3 5:50 0

 

Všechny naše zápasy měly podobný průběh. První třetinu jsme vždy hráli dobře, dařilo se nám držet Obrazekkrok. Druhá třetina - pokaždé katastrofa, soupeři získávali rozhodující náskok. Třetí třetiny už tak hrozné nabyly, ale korigovat výsledek se stejně nedařilo. Nelze říct, že by hráčům chyběla snaha, myslím že nejsou ani tak výkonostně slabí, že by museli prohrávat tak velkými brankovými rozdíly. Trápí mě ale chyby, kvůli kterým jsem byl také pěkně nazlobený:

- před zápasem chybí některým členům správné nastartování (brankář se ani nejde rozcvičit a vysedává na střídačce, každý si dělá co chce, parta si Obrazekspolečně nedodává bojovou náladu, každý si ťuká do míčku jen pro sebe),
o
- dokud se daří, je vše jak má být. Jakmile začneme prohrávat, naši hráči si okamžitě začnou všímat víc rozhodčích než vlastní hry. A kupodivu pokaždé zjistí, že rozhodčí pískají proti nám a proto dostáváme branky. Ještě se nestalo, že by někdy rozhodčí byli na naší straně,
o
- místo toho abychom se na lavičce vzájemně podpořili, nastávají zde mnohdy neshody, nadávky, posmívání, naštvání, že dotyčný hráč není nasazen do hry atd.
o
To jsou naše hlavní chyby, kterých se musíme zbavit úplně nejdříve. Jinak se výhry nemůžeme nikdy dočkat a ani bychom si ji nezasloužili.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář