Jdi na obsah Jdi na menu

MLADŠÍ ŽÁCI 28.10.09 V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ

Obrazek Již na prvním turnaji v Okříškách jsme nastoupili v oslabené sestavě a tentokrát to bylo ještě horší - na střídání byl k dispozici jediný hráč, do Havlíčkova Brodu nás jelo pouze sedm. Někdo opravdu nemohl, ale našli se i tací, kterým se prostě nechtělo. To by se žádnému týmu nemělo stát. Přes nezodpovědnost a bezohlednost k ostatním hráčům, kteří pak musí odehrát bez odpočinku celá utkání, cesta k úspěchu nevede. S ohledem na danou situaci jsme nemohli očekávat žádné dobré výsledky.

 

ObrazekPSKC OKŘÍŠKY - SOKOL ERUPTING DRAGONS H.BROD 0:8 (0:3, 0:5)

Místní tým vede zaslouženě tabulku, stačili jsme mu odolávat pouze prvních pět minut. Utkání bylo velmi rychlé, proto nám brzy začaly docházet síly. V první polovině jsme stihli i párkrát nebezpečně zaútočit, druhá polovina se hrála před naší brankou. Tam jsme se nevyvarovali řady chyb.Obrazek

PSKC OKŘÍŠKY - SK JeMoBu 2:4 (1:1, 1:3)

V šatně před utkáním jsme probrali všechny chyby ze zápasu s H.Brodem a na výkonu to bylo znát. Šli jsme dokonce do vedení, které soupeř brzy srovnal. Jeho jednobrankový náskok jsme na oplátku vyrovnali kuriózním gólem zase my. Bohužel jsme neproměnili několik vyložených gólových šancí. Obrana poté vyrobila hrubé chyby v rozehrávce, čehož obánci JeMoBu využili k přesně mířeným prudkým střelám z větších vzdáleností. Ty zpečetily výsledek. Nebylo to utkání bez šance, ale přece jen nám chyběli hráči.

ObrazekPSKC OKŘÍŠKY - FBŠ JIHLAVA 10:1 (5:0, 5:1)

FBŠ Jihlava je tým složený hlavně z elévů, sympatický svým nadšením do hry. Proti převážně starším soupeřům nemá příliš nadějí na výraznější úspěch. Proto jsme i my počítali, že alespoň z tohoto utkání získáme tři body do tabulky. Zápas se odehrával pod naší taktovkou, protiútoky byly sporadické. Až v závěru utkání jsme polevili.

PSKC OKŘÍŠKY - TORNÁDO DDM JEMNICE 6:4 (6:0, 0:4)

Také náš tradiční soupeř přijel v hodně oslabené sestavě. Zápas měl dva velice odlišnéObrazek poločasy. V prvním byla převaha na naší straně, po přestávce zcela opačný obraz hry. Způsobily to jednak opět naše špatné rozehrávky v obraně a jednak změna taktiky soupeře, který si důsledněji pohlídal našeho nejlepšího střelce Milana Picmause.

Nakonec pro nás turnaj dopadl nad očekávání dobře. Šest bodů do tabulky je velice cenných. Doufejme, že se na příštím turnaji doma, v Okříškách, sejdeme konečně v kompletní sestavě.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář