Jdi na obsah Jdi na menu

MLADŠÍ ŽÁCI 15.11.09 NA DOMÁCÍ PŮDĚ

29. 11. 2009
ObrazekPadesátiprocentní úspěšnost je úspěch, nebo neúspěch? Mladší žáci mají letos nelehkou situaci, nejen že je jich málo, ale i vysoká absence způsobuje, že pokaždé hrajeme v jiné sestavě. I tentokrát chyběli dva silní hráči – Petr Molák a Filip Rampír. Naopak jsme rádi, že se do týmu vrátil po více než čtyřech měsících Marek Diviš. Sehranost družstva tedy byla minimální a podle toho hra také vypadala.
PSKC OKŘÍŠKY – ASK BYSTŘICE N.P. 5:0 (1:0, 4:0)
Soupeř přijel v oslabené sestavě s mladšími hráči. Start do turnaje jsme měli dobrý. Skórovali třikrát Milan Picmaus a po jedné brance Michal Bebeš a Martin Žák.
PSKC OKŘÍŠKY – ERUPTING DRAGONS HAVL. BROD 2:4 (0:3, 2:1)
Absolutně jsme nezvládli první polovinu zápasu. Soupeř nás převyšoval hlavně v rychlosti i nápaditosti hry. Těžko jsme se Obrazekprosazovali, obrat nastal až v závěru zápasu, ale to už bylo pozdě. Autorem obou našich branek byl Martin Žák.
PSKC OKŘÍŠKY – SK JeMoBu 1:6 (1:4, 0:2)
Náš nejhorší turnajový výkon. Vázla kombinace i rychlost, když už přišla nějaká šance, vše jsme spálili. Naopak soupeř těžil z našich hrubých chyb. Ani přesuny v postavení hráčů nepomohly. Čestnou branku za nás vstřelil Martin Žák z přihrávky Michala Beneše.
PSKC OKŘÍŠKY – SK SNIPERS TŘEBÍČ 6:4 (3:2, 3:2)
Utkání jsme se obávali, neboť Snipeři dokázali s vedoucím Havlíčkovým Brodem remizovat.Obrazek Vše dopadlo naopak. Ani ne tak naší zásluhou, jako slabším výkonem třebíčských hráčů.
Ostatní výsledky v turnaji:
Snipers Třebíč vs. SK JeMoBu 1:4
Erupting Dragons H. Brod vs. Snipers Třebíč 2:2
SK JeMoBu vs. ASK Bystřice n.P. 3:1
ASK Bystřice n.P. vs. Snipers Třebíč 5:3
ASK Bystřice n.P. vs. Erupting Dragons H. Brod 0:7
Erupting Dragons H. Brod vs. SK JeMoBu 4:0
ObrazekKonečné pořadí v turnaji:
1. Erupting Dragons H. Brod
2. SK JeMoBu
3. PSKC Okříšky
4. ASK Bystřice n.P.
5. Snipers Třebíč
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář