Jdi na obsah Jdi na menu

MLADŠÍ ŽÁCI 15.11.09 NA DOMÁCÍ PŮDĚ

ObrazekPadesátiprocentní úspěšnost je úspěch, nebo neúspěch? Mladší žáci mají letos nelehkou situaci, nejen že je jich málo, ale i vysoká absence způsobuje, že pokaždé hrajeme v jiné sestavě. I tentokrát chyběli dva silní hráči – Petr Molák a Filip Rampír. Naopak jsme rádi, že se do týmu vrátil po více než čtyřech měsících Marek Diviš. Sehranost družstva tedy byla minimální a podle toho hra také vypadala.
PSKC OKŘÍŠKY – ASK BYSTŘICE N.P. 5:0 (1:0, 4:0)
Soupeř přijel v oslabené sestavě s mladšími hráči. Start do turnaje jsme měli dobrý. Skórovali třikrát Milan Picmaus a po jedné brance Michal Bebeš a Martin Žák.
PSKC OKŘÍŠKY – ERUPTING DRAGONS HAVL. BROD 2:4 (0:3, 2:1)
Absolutně jsme nezvládli první polovinu zápasu. Soupeř nás převyšoval hlavně v rychlosti i nápaditosti hry. Těžko jsme se Obrazekprosazovali, obrat nastal až v závěru zápasu, ale to už bylo pozdě. Autorem obou našich branek byl Martin Žák.
PSKC OKŘÍŠKY – SK JeMoBu 1:6 (1:4, 0:2)
Náš nejhorší turnajový výkon. Vázla kombinace i rychlost, když už přišla nějaká šance, vše jsme spálili. Naopak soupeř těžil z našich hrubých chyb. Ani přesuny v postavení hráčů nepomohly. Čestnou branku za nás vstřelil Martin Žák z přihrávky Michala Beneše.
PSKC OKŘÍŠKY – SK SNIPERS TŘEBÍČ 6:4 (3:2, 3:2)
Utkání jsme se obávali, neboť Snipeři dokázali s vedoucím Havlíčkovým Brodem remizovat.Obrazek Vše dopadlo naopak. Ani ne tak naší zásluhou, jako slabším výkonem třebíčských hráčů.
Ostatní výsledky v turnaji:
Snipers Třebíč vs. SK JeMoBu 1:4
Erupting Dragons H. Brod vs. Snipers Třebíč 2:2
SK JeMoBu vs. ASK Bystřice n.P. 3:1
ASK Bystřice n.P. vs. Snipers Třebíč 5:3
ASK Bystřice n.P. vs. Erupting Dragons H. Brod 0:7
Erupting Dragons H. Brod vs. SK JeMoBu 4:0
ObrazekKonečné pořadí v turnaji:
1. Erupting Dragons H. Brod
2. SK JeMoBu
3. PSKC Okříšky
4. ASK Bystřice n.P.
5. Snipers Třebíč
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář