Jdi na obsah Jdi na menu

MLADŠÍ ŽÁCI - HAVLÍČKŮV BROD 21.2.2008

Obrazek

ObrazekMLADŠÍ ŽÁCI SI DRŽÍ FORMU - HAVLÍČKŮV BROD 21.2.2010

PSKC OKŘÍŠKY - SOKOL ERUPTING DRAGONS HAVLÍČKŮV BROD 3:3
Branky: Molák, Koukal Picmaus. Asistence: Koukal, Žák.
Nejlepší náš týmový výkon v celém turnaji. Úvodní tlak soupeře jsme nevydrželi a obdrželi první gól. Postupně jsme začali hru vyrovnávat a postupně obrátili i skóre. Bohužel jsme na rozdíl od soupeře nevyužili několik vyložených šancí. Zákonitě přišlo potrestání v podobě vyrovnání.
PSKC OKŘÍŠKY - SK SNIPERS TŘEBÍČ 5:2
Branky: Picmaus 2x, Barák, Žák, Boudný. Asistence: Beneš, Picmaus, Molák.
Naopak nejhorší náš turnajový výkon. V úvodu jsme si vytvořili brankový náskok, ale naše hra začala upadat. Soupeři jsme dovolili svojí pasivní hrou skórovat. Horší však byl neurovnaný herní projev. V šatně bylo co rozebírat..
PSKC OKŘÍŠKY - HIPPOS ObrazekŽĎÁR N.S. 5:2
Branky: Picmaus 2x, Trojan, Žák, Molák. Asistence: Beneš, Picmaus, Molák.
Výtky ze druhého utkání si hráči vzali k srdci a celé utkání drželi ve své moci. Bohužel, proměňování šancí je naší velkou bolestí.
PSKC OKŘÍŠKY - SPARTAK PELHŘIMOV B  9:0
Branky: Picmaus 5x, Žák 3x, Molák. Asistence: Žák 3x, Molák 3x, Boudný, Beneš, Picmaus.
Čáast týmu musela odejít z turnaje dřív na vlak domů, Proto již do utkání nenastoupila a hráli jsme na jednu pětku. Ta v prvním poločase zcela ovládla plochu a prvních sedm minut platilo co minuta, to branka. Druhý poločas již tolik branek nepřinesl, i když se hráči snažili a měli jasnou převahu.
V Jihlavě jsme se opět sešli se zbytkem týmu, co cestoval vlakem a zašli se po turnaji osvěžit do Vodního ráje. Neděle se prostě hodě vydařila.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář