MEMORIÁL VOJTĚCHA KOREŠE 2022

Sobotní dopoledne 11. června jsme si zpestřili účastní na Memoriálu Vojtěcha Koreše v Kněžicích, kterého se účastnily ještě týmy starších žáků SK Jihlava a domácí Orel Kněžice. Naše sestava byla složená ze dvou starších žáků a sedmi mladších. Program turnaje umožnil sehrát každému týmu celkem 4 zápasy (2x každý s každým) hrané na 2x12 minut. Přestávkový img_9768.jpgprogram mezi odvetami byl vyplněn soutěží v nájezdech. Po dvou výhrách nad SK Jihlava a dvou prohrách s Orlem Kněžice jsme obsadili 2. místo. Šimon Korba vyhrál soutěž v nájezdech a byl vyhlášen i nejlepším střelcem turnaje. Náš mladý tým s větším počtem hráčů širšího kádru odehrál kvalitní zápasy proti starším protivníkům. V brance se vystřídal D. Herynek a E. Karbašová. Nově se v našem týmu představila dvojice S. Jelínková a M. Pospíchal. Kvalitně zahrál A. Zeman, který se zápas od zápasu zlepšuje a tento turnaj patřil doposud k jeho nejlépe odehraným. Stálice sestavy D. Plavec a V. Fila si odehrály svůj standard, na který jsou u nich trenéři zvyklí. T. Herynková opět skvělá v obraně, škoda, že nevyšla snaha celého týmu pomoci jí vstřelit branku. Skvěle jsme si zahráli a naše poděkování patří pořadatelům, rodičům i hráčům.

Sestava: Š. Korba, V. Fila, D. Plavec, D. Herynek, A. Zeman, E. Karbašová, T. Herynková, S. Jelínková, M. Pospíchal