Jdi na obsah Jdi na menu

LIGA VYSOČINY ELÉVŮ - PELHŘIMOV 18.1.2009

 ELÉVOVÉ V PELHŘIMOVĚ 18.1.2009

Po zcela nevydařeném vystoupení mladších žáků na turnaji 11.1.2009 nám spravovali náladu elévové. Odehráli další kolo ligy Vysočiny v Pelhřimově a s jedinou výjimkou nenašli přemožitele.

PSKC Okříšky - Tornádo DDM Jemnice    4:5 (3.3, 1:2)
PSKC Okříšky - FBC Sokol Třešť    12:1  (7:0, 5:1)
PSKC Okříšky - Spartak Pelhřimov B    3:0 (1:0, 2:0)

PSKC Okříšky - Spartak Pelhřimov    3:1 (1:0, 2:1)

  Zahájili jsme nejvyrovnanějším zápasem s vedoucím týmem tabulky Jemnicí a uhráli s ní dosud nejpříznivější výsledek. Zápas byl zcela vyrovnaný, ale o vítězství nás připravilo lepší střelecké umění protihráčů a také nižší koncentrace ve druhém poločase. Zbývající zápasy probíhaly za naší převahy. S Třeští jsme ji vyjádřili i brankově. Proti družstvům Pelhřimova jsme zahazovali jednu šanci za druhou - přestože střelbu na branku pravidelně trénujeme, ani vyložené šance se nedařilo proměňovat.  Třetím turnajem si elévové upevnili druhé místo v tabulce ligy a zaslouží si za odvedený výkon pochvalu. Ale vyskytovaly se i chyby, o kterých víme - kromě slabší střelby chyby v rozehrávkách z obranného pásma, menší koncentrace ve druhých poločasech, ale to vše se dá postupně vylepšit. Fotoaparát jsme sebou neměli, proto tentokrát otiskujeme pouze výsledky a komentář.

Průběžné pořadí:

1. Jemnice zatím bez zaváhání všechny vítězství 48 bodů, 2. Okříšky devět vítězství, jedna remíza a šest proher 28 bodů, 3. Pelhřimov šest vítězství, tři remízy a sedm porážek 21 bodů, 4. Pelhřimov B s jedním vítězstvím a dvěma remízami 5 bodů a poslední 5. Třešť jedna remíza - 1 bod.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář