Jdi na obsah Jdi na menu

LIGA VYSOČINY 14.2.09 - ELÉVOVÉ A STARŠÍ ŽÁCI

 V SOBOTU 14.2.2009 JSME BYLI NA DVOU TURNAJÍCH

Elévové hráli v Třešti

ObrazekOkříšky - Třešť 13:0 (6:0, 7:0), Okříšky - Pelhřimov B 4:2 (4:2, 0:0), Okříšky - Jemnice 2:4 (0:2, 2:2), Okříšky - Pelhřimov A 5:0 (1:0, 4:0)

Elévové odvedli v Třešti svůj obvyklý výkon s jednou prohrou a třemi vítězstvími. Hlavním pozitivem byl start tří nových hráčů - Milana, Jirky a Patrika. Myslím, že se uvedli velice dobře. Milan se dokonce stal naším třetím nejlepším střelcem s pěti brankami a třemi asistencemi, Patrik dva zápasy hrál a dva byl v bráně - zdá se, že Dušan budeme k sobě mít druhého kvalitního brankáře. Jirka se při premiéře také soupeřů nezalekl. Třešť byla tentokrát snadným soupeřem a dokázali jsme ji díky dobré kombinační hře přehrávat. Pelhřimovští hráči jsou zkušenější, a tak nás hned ve druhém zápase jejich B-tým hodně potrápil. Chvílemi byli rychlejší a hráli s větším nasazením, nám chyběla potřebná jiskra a to se nevyplatilo ve třetím Obrazekzápase proti Tornádu jemnice. Proti silnému soupeři si žádný tým nemůže dovolit hrubé chyby. A my jsme si ze špatného rozehrání obrance přímo na florbalku volného útočníka zavinili hned na začátku první branku v naší síti. Stejná chyba se pak opakovala ve druhé části utkání. Další chybou bylo zbytečné dohadování mezi hráči, což nás rozložilo úplně. Nedodržování postů působilo mezi ostatními chaos a zcela chyběla střelba. Když jsme se v závěru druhého poločasu probudili, bylo již pozdě. Tornádo na nás umí a zdá se, že se vzájemných utkání stále víc bojíme. Proti A-týmu Pelhřimova jsme se vrátili ke své obvyklé hře, postupně získávali převahu a vyjádřili ji i brankově.

Starší žáci byli v oslabené sestavě v Třebíči

Okříšky - Pelhřimov 1:19, Okříšky - JeMoBu B 9:7

Začnu stručným výpočtem. V týmu máme celkem 19 hráčů ! Kněžická část 5-ti hráčů startovala na domácím turnaji, 2 kluci byli na horách, 2 si vybrali fotbalové aktivity, další dva se v oddílu nebjevili již od prosince a tři byli nemocní. Po tomto odečtu zbývalo 5 hráčů vč. brankáře ! Nezbývalo, než je doplnit dvěma mladšími žáky a pokusit se o zázrak. Tím nemyslím utkání proti Pelhřimovu, ale proti JeMoBu B. Podařilo se. Ale ani v této velice oslabené sestavě si za první utkání s pelhřimovem nezaslouží velkou pochvalu - kromě Jardy v brance a Michala v obraně ostatní hráli příliš odevzdaně, nesnažili se a po zásluze byli "odměněni". Možná se šetřili na druhý, pro nás důležitější zápas, nevím, nebyl jsem tam. Proti JeMoBu splnili úkol a zachránili tři body, přestože došlo k neš´tasnému zranění Martina. Vyhodil si koleno a s bolestivým zraněním musel do nemocnice (naštěstí bude v pořádku bez následkú). Hráli jsme tedy v pěti bez možnosti střídat. Snad se nám za týden podaří z těch devatenácti hráčů nasadit aspoň dvě "lajny". Uvidíme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář