JUNIOŘI VEZOU PRVNÍ BODY, ELÉVOVÉ NADÁLE VÍTĚZNÍ

2. LIGA JUNIORŮ, SK. 5 – SOBOTA 15. 10. 2022 – TŘEBÍČ, HORKA DOMKY

Branky/asistence: Šimon Korba 2/2, Štěpán Ludmila 3/0, Tomáš Uher 2/0, Marek Jeřábek 0/2, Daniel Caha 1/0, Ondřej Dosedla 0/1
První výhra juniorů v sezóně, ale nerodila se vůbec snadno. Zvláště do první třetiny jsme nastoupili hodně opatrně a soupeři nechávali dostatek místa na kombinační hru. Držel nás hlavně Dan v brance, který vychytal řadu šancí. Ale na přečíslení ke konci deváté minuty nestačil. Těsně před první sirénou náš úmyslný faul v přesilovce Žďár potrestal druhým gólem. Ve druhé třetině jsme sice skóre snížili, ale chvíli poté přišla sprcha dvou inkasovaných branek, z toho jedna v naší přesilovce. Ale i Hippos chyboval. V tomto úseku během šesti minut padlo pět branek. Ještě v té nešťastné přesilovce jsme se trefili Štěpánem Ludmilou a minutu poté skóroval Tom Uher. Snížení na 3:4 kluky nakoplo. Přidali do kroku a ve čtyřech minutách skóre srovnali. V polovině zápasu jsme naopak my šli do vedení využitím šance ve vlastním oslabení. Žďár se ještě v závěru pokusil o obrat, ale Šimon Korba pojistil výhru dvěma trefami.

Videosestřih ze zápasu ZDE.

Branky/asistence: Tomáš Navrkal 1/0, Štěpán Ludmila 1/0, Šimon Korba 0/1
V utkání byla hodně patrná větší herní vyzrálost na straně favorizovaného Pelhřimova. Od začátku získal převahu a bylo otázkou času, kdy půjde do vedení. My mu pomohli třemi lacinými chybami hned v úvodu a v polovině třetiny. Ale i favorit chybuje. Dva rychlé góly na 2:3 nás mohly dostat do hry. Tomu odpovídal i začátek druhé části, jenže jedna nepozornost a jedno špatné zpracování míčku Pelhřimov dokonale využil. My naproti tomu měli dvě přesilovky, které se nám vůbec nevydařily, ale při skóre 2:5 ještě nemuselo být rozhodnuto. V poslední části jsme proto chtěli ještě víc zabrat. Bohužel jsme ale s emocemi pracovali hůř, než soupeř. Tomu dal jistotu výhry proměněný nájezd na 6:2 a od té chvíle až do konce si jen kontroloval hru.

Sestava: Daniel Čiháček, Štěpán Ludmila, Šimon Korba, Daniel Caha, Tomáš Chadim, Ondřej Dosedla, Lukáš Hájek, Tomáš Uher, Marek Jeřábek, Michal Pacholík, Tomáš Navrkal

Malé fotoalbum ze zápasů ZDE. Video ze zápasu proti Spartaku Pelhřimov ZDE.

trebic-e-221016-125.jpgLIGA VYSOČINY ELÉVŮ – NEDĚLE 16. 10. 2022 – TŘEBÍČ

Celkem pět utkání zvládl tým elévů na jedničku. Oproti soupeřům jsme určitě byli sehranější, dařily se pěkné kombinace. Hru dirigovali v jednotlivých trojkách Honzík Fila a Bruno Brabenec, kteří si pohlídali útočníky soupeře a s přehledem rozehrávali klukům do útoku. Ale i ostatní se blýskli. Kryštof Ludmila dobrou střelbou, Jonáš Hnízdil s Patrikem Svobodou vybojovali řadu míčků na polovině soupeře. Martin Papoušek skvěle zachytal první dva zápasy a poté se zapojil hlavně v útočných fázích hry. V brance jej vystřídal Šimon Rymeš, také bezchybně a v poli se mu dařily nahrávky.vysledky.png Nováčkem týmu je Tadeáš Němec, který při své premiéře prokázal, že bude týmu platný jak ve hře, tak v brance. Doufáme, že se nám jak tentokrát bude dařit i nadále.

Sestava: Jan Fila, Bruno Brabenec, Kryštof Ludmila, Patrik Svoboda, Martin Papoušek, Tadeáš Němec, Štěpán Rymeš, Jonáš Hnízdil