JEDNOZNAČNÉ VÝSLEDKY 11. A 12. 2. 2022

PSKC Okříšky-Rudíkov  -  Sklo Bohemia Světlá n./S.  4:12  (0:3, 1:4, 3:5)
Branky/asistence: David Kučera 2/1, Jiří Uher 0/2, Jan Koukal 1/0, Marcel Pospíšil 1/0, Jan Trnka 0/1

Sestava: Jiří Chalupa, Vojtěch Novotný, David Kučera, Jiří Uher, Jan Koukal, Marcel Pospíšil, Jan Trnka, Zbyněk Doležal, Dominik Čech, Adam Ampapa, Petr Pojer

svtln.s.-m-22_02_11-12.jpgSouboj našeho předposledního týmu s leaderem regionální ligy v jeho domácí hale nám nedával příliš mnoho nadějí na úspěch. Ale i tak jsme do Světlé jeli s odhodláním se o výsledek poprat. Jenže záměr musí být podložen výkonem na hřišti a ten jsme tentokrát vůbec nezvládli. I když jsme dvě branky po střelách z dálky inkasovali poměrně brzy a třetí až v patnácté minutě, lze první  třetinu hodnotit jako nejvyrovnanější. Několik neproměněných příležitostí jsme měli také. Druhá třetina byla v režii soupeře a teprve ve třetí jsme výsledek korigovali, když Světlá s jistotou výhry povolila v pozornosti. Důvodem vysoké prohry byl především rozdíl v kondici hráčů. Chybějící trénovanost na naší straně se projevovala hlavně v menší provázanosti obrany s útokem a dlouhým držením míčku u hráčů. Soupeř tak stačil útočníky snadno pokrývat, obránci zůstávali vzadu. Jedna krásná jednoduchá kombinace vedoucí k poslednímu čtvrtému gólu je hodně málo. Naopak kolaps v závěru, kdy jsme během poslední minuty dostali tři branky, byl smutnou tečkou za nevydařeným vystoupením týmu.

Fotoalbum ze zápasu ZDE.

2. LIGA DORIOSTENCŮ, sk. 5 – SOBOTA 12. 2. 2022 – hala ZŠ TŘEBÍČ, VÁCLAVSKÉ NÁM.

Branky/asistence: Šimon Korba 3/5, Daniel Caha 3/3, Tomáš Chadim 0/6, Ondřej Dosedla 3/2, Tomáš Uher 3/1, Pavel Filipec 3/0, Marek Jeřábek 1/0, Tomáš Navrkal 1/0

PSKC Okříšky  -  Sklo Bohemia Světlá n./S.  21:2  (6:1, 7:0, 8:1)
Branky/asistence: Šimon Korba 9/5, Tomáš Uher 5/7, Marek Jeřábek 2/2, Daniel Caha 2/1, Ondřej Dosedla 1/2, Pavel Filipec 1/1, Tomáš Chadim 1/0, Tomáš Navrkal 0/1

Sestava: Filip Doležal, Šimon Korba, Tomáš Uher, Marek Jeřábek, Daniel Caha, Ondřej Dosedla, Pavel Filipec, Tomáš Chadim, Tomáš Navrkal, Lukáš Hájek

teb-d-22_02_12-16.jpgJak je z výsledků patrné, asi není třeba k zápasům širší komentář. Převaha ve všech třetinách obou utkání byla jednoznačně na naší straně a skóre jsme s přibývajícím časem rovnoměrně navyšovali. Snipeři, i když jich byl dostatečný počet, prostě nebyli ve formě. Světlá doplatila na absenci hráčů, když do Třebíče přicestovala pouze ve složení 5+1 a utkání jsme po vzájemné dohodě hráli od druhé třetiny na hrubý čas. Zisk bodů z naší strany byl tentokrát snadný, i když hlavně za první utkání si tým pochvalu nezaslouží. Zbytečně inkasované branky jdou na účet jeho nedisciplinovanosti a vzetí utkání na lehkou váhu. U hráčů zřejmě doznívala páteční diskotéka, kterou si někteří z nich nedokázali odpustit. Teprve promluva v šatně přinesla změnu a vystoupení ve druhém utkání bylo zcela odlišné. Jakoby na hřiště nastoupil zcela jiný tým. Pro všechny ponaučení, jak důležité je pro každého nastavení hlavy.