Jdi na obsah Jdi na menu

HUMMEL OPEN GAME BRNO 2010

ObrazekHUMMEL OPEN GEME BRNO 18.-20.6.2010

Máme dvě skupiny hráčů, jedna chodí na tréninky, snaží se jezdit na turnaje, dělá pro oddíl maximum. Druhá si chodí jen tak zahrát a oddílu vyjde vstříc, jen když to vyhovuje jí. Podobná situace bude asi i v mnohých jiných klubech. My máme jen smůlu, že jsme malý vesnický oddíl a jen s tou první skupinou nikdy nedáme dohromady celé družstvo, které by mohlo na turnajích ukázat co umí. To platí i pro účast na Hummel Open Game v Brně 4.-7.6.2010. Loni zde elévové uhráli 2. místo a dorostenci byli třetí, letos jsme příliš neuspěli. Elévové sice z 6 týmů skončili v základní skupině na druhém místě a v prvním zápase play off po dvěObrazek třetiny nad Košicemi vedli. Ve třetí třetině ale bez možnosti střídat došly síly a nepostoupili jsme. Pak si mezi sebou vyčítali chyby proč to tak dopadlo, ale důvod je úplně jinde – v té druhé skupině našich hráčů.

Podobně jako v Liberci bylo i Brno třemi dny nabitými programem, každý si zahrál minimálně šest zápasů a turnaj se nám moc líbil. Zde jsou naše výsledky:
Elévové

Pátek (18.06.2010)
Bulldogs Brno B
PSKC Okříšky
Pátek (18.06.2010)
PSKC Okříšky
Viking TJ Sokol Kobylisy
Sobota (19.06.)
AC Sparta Praha
PSKC Okříšky
Sobota (19.06.)
Bulldogs Brno
PSKC Okříšky
Sobota (19.06.)
PSKC Okříšky
SC Hattrick Brno FBŠ
Neděle play off
PSKC Okříšky
ŠK Gama Košice
3:5

V základní skupině 2. místo ze 6 týmů. Naše družstvo bylo složeno pouze z 8 hráčů včetně brankáře.
Mladší žáci

Pátek (18.06.2010)
FBŠ Bohemians Praha
PSKC Okříšky
Pátek (kontumačně)
PSKC Okříšky
TJ JM CHODOV
Sobota (19.06.2010)
Bulldogs Brno B
PSKC Okříšky
Sobota (19.06.2010)
FBC Bix Ostrava
PSKC Okříšky
Sobota (19.06.2010)
PSKC Okříšky
SKVO-IBK
Sobota play off
SC Hattrick Brno FBŠ
PSKC Okříšky
6:4

V základní skupině 4. místo z pěti týmů. Výsledek nebyl až tak špatný, neboť Obrazekoddílových hráčů do Brna přijelo pouze 6 a posílili je 2 hráči Snipers Třebíč. V některých utkáních vypomáhali i naši elévové.
Celkem 11 zápasů nás dost zaměstnalo, proto na ostatní program příliš času nezbylo. Ale co jsme si nenechali ujít, byla počítačová herna ve Špalíčku a volný večer strávený v galerii Vaňkovka.

I když jsme úspěšní jako loni nebyli, přece jen se můžeme pochlubit nějakým úspěchem, a to našimi elévy v kanadském bodování. Nejlepším střelcem turnaje se stal Honza Dokulil s 16 brankami a 12 asistencemi a 4. nejlepším Milan Picmaus s 19 brankami a 6 asistencemi. V kategorii elévů tito naši hráči obsadili suverénně první dvě místa. Gratulujeme. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář