Jdi na obsah Jdi na menu

ELÉVOVÉ 1.11.09 V PELHŘIMOVĚ

ELÉVOVÉ 1.11.2009 V PELHŘIMOVĚ
O našich nejmladších hráčích se píše snadno, protože i tentokrát vybojovali vítězství. Bylo sice s jedním zakolísáním, ale podařilo se. Však jsme také na turnaj museli jet bez Honzíka Dokulila, Leoše Trojana, Denisa Tesaříka a dalších. Turnaje se bohužel kromě nás zúčastnily jen dva další týmy – místní pelhřimovské. Hrálo se tedy systémem dvakrát každý s každým.
PSKC OKŘÍŠKY – SPARTAK PELHŘIMOV 4:0
PSKC OKŘÍŠKY – SPARTAK PELHŘIMOV 2:3

Na první zápas jsme nastoupili v základní sestavě s Milanem Picmausem v útoku a sehranost byla znát. Na všechna další utkání si šel zahrát brankář Patrik a branku hlídal Milan. Druhý zápas s Pelhřimovem byl opakem prvního, kdy jsme nikdo nemohli najít své místo, zbytečně jsme pobíhali po hřišti a více se bránili než útočili. Neustále jsme museli dotahovat a na vyrovnání nezbyl čas.
PSKC OKŘÍŠKY – SPARTAK PELHŘIMOV B 10:2
PSKC OKŘÍŠKY – SPARTAK PELHŘIMOV B  11:0
Obrazek

Výsledek proti nejmenším pelhřimovským vyjadřují převahu našich hráčů. Sestavu jsme prohazovali tak, aby si všichni zahráli v útoku i v obraně. Pochvalu zaslouží naši nejmladší hráči, osmiletí Michal a Marek, kteří si konečně pořádně zahráli převážnou část zápasů a vůbec se neztratili.
Pořadatelé do turnaje zařadili i několik soutěží: slalom na čas, přesnost střelby a přesnost výhozů brankáře. Z našich nejlépe uspěl Kuba Boudný, který zvítězil ve slalomové trati.
Po turnaji jsme ještě v hale zůstali a podívali se na první třetinu zápasu 1. ligy mužů mezi Pelhřimovem a severomoravským Paskovem. Pěkný den jsme zakončili při cestě domů v jihlavském City parku.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář