DVĚ KOLA REGIONÁLNÍ LIGY MUŽŮ ZA NÁMI

SOBOTA 10. ZÁŘÍ 2022 – SPORTOVNÍ HALA ZŠ TŘEBÍČ, HORKA DOMKY

PSKC Okříšky-Rudíkov  -  SK JUVENIS PŘIBYSLAV  6:9  (1:3, 2:3, 1:5)
ashampoo_snap_2022.09.25_22h15m43s_011_.pngBranky/asistence: Jiří Uher 2/2, Martin Noháček 3/0, Adam Ampapa 1/2, Vojtěch Novotný 2/0, Petr Pojer 1/1, David Kučera 0/1, Ondřej Dosedla 0/1
Celkem jednoznačný výsledek. Ale zápas takový nebyl, jak je patrné i z výsledku první třetiny. Naše promarněné šance, a naopak efektivní zakončení ze strany soupeře. Z toho plynul úporný souboj po celé dvě třetiny, ve kterém jsme tahali za kratší konec. Teprve ve třetí části se nám začalo střelecky dařit. Prvním impulzem byla vyrovnávací branka z hole Vojty Novotného a poté odskočení na rozdíl dvou branek Martina Noháčka. Vydřená výhra.

PSKC Okříšky-Rudíkov  -  Hippos Žďár n./S.   1:13  (0:4. 0:3, 1:6)
ashampoo_snap_2022.09.25_22h15m03s_010_.pngBranka/asistence: Jiří Uher 1/0, Marek Zezula 0/1
Ještě loňský účastník divize nám nedal nejmenší šanci. Odolávali jsme pouze čtyři minuty a poté začal brankostroj Žďáru. Sehraný tým, rychlé rozehrávky, přesná střelba, dobrá kondice. Nelze než konstatovat jeho zaslouženou výhru. My bychom měli začít hlavně u kondice. Ve třetí třetině již měl síly málokdo, mezi zápasy jsme měli jen dvaceti minutovou přestávku. Ale to nás neomlouvá.

Sestava: Chalupa Jiří, Zezula Marek, Novotný Vojtěch, Kučera David, Noháček Martin, Pojer Petr, Ampapa Adam, Kourek Pavel, Uher Jiří, Dosedla Ondřej

Video ze zápasu s Hippos Žďár n./S. ZDE.

SOBOTA 24. ZÁŘÍ 2022 – SPORTOVNÍ HALA SVĚTLÁ N./S.

PSKC Okříšky-Rudíkov  -  Spartak Pelhřimov B   2:10  (0:1, 0:3, 2:6)
Branky/asistence: David Kučera 1/0, Marcel Pospíšil 1/0, Jan Koukal 0/1, Tomáš Kotačka 0/1
V první třetině jsme byli lepším týmem. Byli jsme více na míčku a jediná chyba v oslabení poslala soupeře do vedení. V druhé třetině se už Pelhřimov dostával do tempa a začal mít převahu. My bohužel v obou třetinách málo stříleli. V třetí části jsme se snažili vysoké manko dorovnat a tím víc začali propadávat.

PSKC Okříšky-Rudíkov  -  TJ Sokol Havlíčkův Brod Erupting Dragons   5:11  (2:2, 2:7, 1:2)
Branky/asistence: Vojtěch Novotný 2/0, Marcel Pospíšil 1/1, Tomáš Kotačka 0/2, Adam Ampapa 1/0, Jan Koukal 1/0, Marek Zezula 0/1, Pavel Kourek 0/1
První třetina z naší strany dobrá, škoda menší důslednosti v obraně. V druhé třetině se nám stala klasika proti Havlíčkovu Brodu. Dostali jsme čtyři góly během pěti minut! Potom jsme se srovnali a začali jsme být lepší. Za stavu 5:9 přišly z našeho pohledu sporné výroky rozhodčích. Pískané diskutabilní fauly se na naší psychice výrazně podepsaly.

Sestava: Caha Filip, Zezula Marek, Novotný Vojtěch, Kučera David, Noháček Martin, Pojer Petr, Ampapa Adam, Kourek Pavel, Uher Jiří, Dosedla Ondřej, Kotačka Tomáš, Pospíšil Marcel