Jdi na obsah Jdi na menu

DUBEN - KONEC LIGOVÉ SEZÓNY 2012/13

  
 V NEDĚLI 21.4.13 ZAZÁŘILI ELÉVOVÉ
 
Zatímco ostatní týmy odpočívaly, veškerá tíha reprezentace našeho oddílu tentokrát ležela na nejmladších kategoriích.
 
MINILIGA PŘÍPRAVEK - HALA PŘIBYSLAV
 
1.  Spartak Pelhřimov
2.  Hippos Žďár n.S.
3.  ASK Bystřice n.P.
4.  Orel Kněžice
5.  SK Juvenis Přibyslav červení
6.  PSKC Okříšky
7.  SK Juvenis Přibyslav modří
 
LIGA VYSOČINY ELÉVŮ - TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY
 
trebic-el-130421-0001.jpg   Na neděli se nám sešla nabídka dvou turnajů – přípravky v Přibyslavi a elévoové v Třebíči. Nechali jsme se zlákat a sestavili dva týmy. V neděli ráno toho ale elévové málem litovali, neboť se sešli pouze čtyři, to znamenalo hrát všechny zápasy bez možnosti střídání. Velké naděje jsme si proto do turnaje nedělali. Ale ukázalo se, že čím je nás méně, tím kluci hrají lépe. Hned v prvním utkání proti FBŠ Jihlava naše trojice dodržela taktiku a vzorně si nahrávala. Výsledektrebic-el-130421-0015.jpg na sebe nedal čekat a první tři body byly v kapse. Podobnou hru jsme předvedli i proti jemnickým, kteří do Třebíče přijeli s početným, ale věkově mladším týmem. Pořádná zkouška nás ale čekala až ve druhé polovině turnaje – utkání proti Snipers Třebíč bylo hodně napínavé a vítězství jsme na svou stranu strhli až dvě minuty před koncem. Následoval velký nápor na naši branku, který jsme ustáli jen díky troše štěstí. V posledním utkání základní části turnaje nás čekal Hippos, který trebic-el-130421-0026.jpgdisponuje řadou velmi dobrých hráčů. Přesto jsme i tentokrát byli vyrovnaným soupeřem a na těsné prohře máme vlastní podíl viny. Poprvé jsme se dopustili nedisciplinovanosti. Zbytečné vztekání a rozčilování tým rozložilo. Málo platné byly už šance na vyrovnání v samém konci. Přesto jsme díka lepšímu skóre postoupili do finále. Čekali jsme, že nám budou Snipers chtít oplatit porážku a půjde o velmi těžké utkání. Dobře jsme zvládli začátek a dvěma rychlými góly se ujali vedení. Možná se tím soupeř nechal zaskočit a do zápasu se už zpět nedostal. S jasnou převahou na hrací ploše jsme dosáhli pro nás dost vzácného triumfu.
 
Statistika ze všech pěti utkání celkem: branky – 11x David Kučera a Denis Brabec, 9x Ondřej Dvořák, asistence – 8x Ondřej Dvořák a David Kučera, 2x Denis Brabec, 1x Radek Korba.
 
Fotoalbum z turnaje - klikněte ZDE!
 
snap_2013.04.21-15.57.16_001.png
 
Sestava: Radek Korba - brankář, hráči: Denis Brabec, Ondřej Dvořák a David Kučera.

 TŘEŠŤSKOU HALU OVLÁDLO 14.4.13 JeMoBu

LIGA VYSOČINY STARŠÍCH ŽÁKŮ - Městská sportovní hala Třešť
 
    Neděle 14. dubna 2013 byla hracím dnem pouze pro kategorii starších žáků. A nedopadla právě nejlépe:
 
PSKC Okříšky  -  Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod   5 : 4 (3:2, 1:1, 1:1)
Branky: 2x Jan Dokulil, 1x Patrk Barák, Michal Kelbler a Marcel Pospíšil. Asistence:1x Patrik Barák, Jan Dokulil, Milan Picmaus a Jan Vochyán.
 
PSKC Okříšky  -  SK JeMoBu 4 : 5 (0:0, 3:2, 0:2)
Branky: 3x Patrik Barák. Asistence: 3x Jan Dokulil.
 
trest-sz-130414a.jpgObě utkání si byla dost podobná, jen průběh a výsledek obrácený. Tento turnaj rozhodl s definitivní platností o našem postupu do prvního kola Mistrovství republiky starších žáků, které se bude hrát v Hodoníně. Potřebné body jsme získali hned v prvním zápase. Jindy by to byl důvod k oslavě, ale nám zrovna do zpěvu nebylo. Důvod byl jednoduchý - náš výkon zdaleka neodpovídal suverénnímu působení týmu v končícím ročníku Ligy Vysočiny. Jak H.Brod, tak poté JeMoBu nás převyšovaly jak v herním nasazení, tak zápalu a chuti do hry. Naopak naši hráčitrest-sz-130414b.jpg působili unaveně, osapale, bez pohybu. To, čím jsme dřív přehrávali soupeře, to je kombinační hrou, se zcela vytratilo a my museli dřít jako hráči, kteří se spolu vidí poprvé. Velké zklamání těsně před vrcholem sezóny. O těsných výsledcích rozhodoval rozdíl jediné branky. Ačkoliv utkání byla vyrovnaná, mnohem lépe působila hra soupeřů.  Po turnaji jsme sklesle seděli ještě dlouho v hale a rozebírali důvody ztráty formy. Je jich řada a k nápravě moc času nezbývá. Zda se nám podaří nebo ne ukáží odvetná utkání opět v hale v Třešti za čtrnáct dnů.
 
Sestava: Flip Vaverka, Přemysl Diviš, Marcel Pospíšil, Denis Tesařík, David Koukal, Patrik Barák, Jan Dokulil, Marek Holešinský, Milan Picmaus, Michal Kelbler, Jan Vochyán.

3. LIGA MUŽŮ MÁ DOKONALOU REŽII

trest-ma-130406a.jpg

SOBOTA 6.4.2013 - 3. LIGA MUŽŮ, DIVIZE V - TŘEŠŤ
 
PSKC Okříšky-Kněžice   -   1. FbK Tábor B    4 : 1
 
FBC Sokol Písek   -   PSKC Okříšky-Kněžice   2 : 6
 
Fotoalbum i s osmiminutovým videem najdete ZDE.

snap_2013.04.11-20.18.46_001.png

NEDĚLE 7.4.2013 - LIGA VYSOČINY MUŽŮ - HALA ASK BYSTŘICE
 
PSKC Okříšky-Kněžice B   -   ASK Bystřice n.P. B      3 : 8
Juvenis Přibyslav B   -   PSKC Okříšky-Kněžice B   10 : 1

snap_2013.04.11-20.20.01_002.png

NEDĚLE 7.4.2013 - LIGA VYSOČINY MLADŠÍCH ŽÁKŮ - HALA NA BOUCHALKÁCH ŽĎÁR N./S.
 
trest-mz-130407a.jpg
 
PSKC Okříšky - FBŠ Jihlava 6 : 5
PSKC Okříšky - Hippos Žďár n./S. B 4 : 4
PSKC Okříšky - Slavoj Třešť   7 : 5
PSKC Okříšky - Snipers Třebíč  10 : 6
PSKC Okříšky - ASK Bystřice n.P.  1 : 6
PSKC Okříšky - Hippos Žďár n./S. 4 : 8
PSKC Okříšky - SK Juvenis Přibyslav 6 : 6
 
CELKOVĚ PÁTÉ MÍSTO Z OSMI TÝMŮ.
 
Album z turnaje - klikněte ZDE.
tab.-zdar-mz-130407.png