Jdi na obsah Jdi na menu

DOROSTENCI VE ZNAMENÍ OSLABENÍ, ALE VÍTĚZNĚ

img_8067.jpgDruhá liga dorostenců pokračovala v sobotu 28. 1. 2023 svým dalším kolem. Tentokrát byl na programu pouze jeden zápas, v Třešti jsme se utkali s ADAPS SK Jihlava. Náš tým složený z dorostenců a starších žáků nezačal zrovna ideálně. Přišlo brzké vyloučení a několik sekund po návratu hříšníka z trestné lavice jsme poprvé inkasovali. Do přestávky se nám podařilo stav vyrovnat.
O osudu zápasu rozhodly dva momenty. Prvním bylo ubráněné oslabení 5 na 3 i 5 na 4 a hned nato přišlo i vyloučení hráče soupeře. Náš tým nabídnutou přesilovku využil a ujal se, přibližně v polovině zápasu, vedení. Druhým byla pro soupeře kritická 38. minuta, kdy za 33 sekund inkasoval 3 branky. V závěru zápasu se nám podařilo ještě skórovat při další hře v oslabení, kdy T. Navrkal završil hattrick svých vyloučení v tomto zápase. Poděkování patří hráčům, divákům, rodičům a fanouškům v hale i na onlinu.img_8077.jpg
 
ADAPS SK Jihlava – PSKC OKŘÍŠKY-RUDÍKOV 1:7 (1:1, 0:1, 0:5)
Statistiky zápasu ZDE.
Sestava: M. Leixner (B), Š. Korba (C), R. Brabencová, V. Fila, V. Dvořák, T. Charvát, T. Navrkal, Š. Holub, M. Pacholík, L. Hájek 
Trenér: P. Charvát, V. Dvořák
 
Fotoalbum ze zápasu ZDE.
Petr Charvát
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář