Jdi na obsah Jdi na menu

DOROSTENCI V KAPLICI 16.1.2010

Obrazek  DOROSTENCI KAPLICE 16.1.2010

   Společný tým dorostu a starších žáků byl v sobotu 16.1.2010 na turnaji 2. dorostenecké ligy v Kaplici. Konečně jsme jednou byli trochu kompletnější a hned to bylo znát. Hra všechny bavila, družstvo předvedlo jeden ze svých nejlepších výkonů v sezóně. Jen tak dál. Upevnili jsme si třetí místo v tabulce a trochu snížili odstup od druhé příčky.

PSKC OKŘÍŠKY - FBC SOKOL PÍSEK 7:4 (1:0, 1:2, 5:2)  

Branky: 2x Filip Salák a Jan Kourek, po 1 Wasserbauer, Kovář a Račák,. Asistence: 2x Jan Kourek, po jedné Jiří Špinar a Michal Dvořák

  Do utkání jsme vstoupili velice dobře a soupeře zaskočili aktivní hrou. Náhradní brankář za ObrazekJardu David Salák neměl v podstatě téměř žádnou práci. Ale na protější straně jsme spalovali jednu branku za druhou. To se nám mohlo ve druhé třetině vymstít. Dost jsme totiž zpomalili, písečtí získávali větší prostor a když jsme je ani těsně nebránili, stačilo několik střel ze středu hřiště aby bylo vyrovnáno. Naše třetí třetiny bývají problematické, proto jsme do ní nastupovali s obavami. Možná právě to nás nakoplo, abychom se vrátili k výkonu z první třetiny. Postupně se nám začalo dařit i střelecky. FBC Písek  nastoupil jen s osmi hráči a na otočení zápasu mu již nezbývaly síly.

PSKC OKŘÍŠKY - SK ČB LVI 6:2 (2:1, 3:1, 1:0)

Branky: 4x Rosťa Wasserbauer, po 1 Jiří Špinar, Jan Račák a Michal Dvořák. Asistence: po jedné Jiří Špinar,  Jan Račák, Filip Salák a Michal Dvořák.

  Podobně jako předchozí zápas lze i naše druhé vystoupení v Kaplici charakterizovat jako utkání spálených šancí. Bylo až neuvěřitelné, z jakých pozic nedokážeme dát branku. Soupeř zápas nevzdával a snažil se o útočnou hru. Ve třetí třetině dotáhl skóre až na rozdíl jediné branky. My jsme jej ale dokázali zdolat větší rychlostí a přesnější, nápaditější kombinací.

Obrazek   

    Abychom jen nechválili, i když si to hráči tentokrát opravdu zaslouží: rezervy byly vidět hlavně v pohotovosti střelby a její přesnosti, postupné útoky se daří, ale překvapivých, rychlých bylo minimálně - zaměříme se proto i na rychlejší přechod do útoku.