Jdi na obsah Jdi na menu

ČLÁNKY A FOTOALBA ZE II. POLOLETÍ 2013

 

 LIGA VYSOČINY MLADŠÍCH ŽÁKŮ V NEDĚLI 22.12.13 V OKŘÍŠKÁCH

capture1.jpg

 LIGA VYSOČINY MLADŠÍCH ŽÁKŮ V NEDĚLI 17.11.13 V OKŘÍŠKÁCH

snap_2013.11.17-17.53.15_001.png

 PUTOVNÍ POHÁR STUPAVA CUP ZŮSTÁVÁ DRUHÝ ROK V OKŘÍŠKÁCH 

    Obrovského úspěchu se podařilo dosáhnout našim mladým florbalistům na jubilejním desátém ročníku mezinárodního turnaje Stupava Cup na Slovensku. Týdsc_0290a.jpgm dorostenců vybojoval cenné bronzové medaile a starší žáci obhájili loňské prvenství a tím získaly na další rok krásný putovní pohár, na kterém bude jejich tým také vyznačen.
 
   Připravujeme podrobnější článek i kratší video. Zatím si prohlédněte alespoň fotogalerii ZDE.
 

 100% ZAČÁTEK SEZÓNY - 15.9.2013 

   Premiéru soutěžní sezóny za náš oddíl letos obstaral A-tým mužů a starší žáci. Zvládli jej perfektně a muži z dalekého písku i žáci z Bystřice si domů dovezli plný šestibodový zisk.
 
3. liga mužů, divize V
 
FBC Sokol Písek - PSKC Okříšky-Kněžice  4:5 (0:1, 3:2, 1:2)
Branky: 2x Jiří Špinar, 1x Kamil Rychlý, Jakub Diviš a Vojtěch Exner. Asistence: Jan Kourek, Roman Plavec, Jakub Diviš a Filip Salák.
 
bystrice-sz-130915a.jpgPSKC Okříšky-Kněžice - Sokol Erupting Dragons H.Brod B  7:2 (2:1, 2:1, 3:0)
Branky: 3x Vojtěch Exner, 2x Martin Žák, 1x David Salák a Jan Kourek. Asistence: 2x Martin Žák a Jan Kourek, 1x Vojtěch Exner.
 
Liga Vysočiny starších žáků
 
PSKC Okříšky - SK Juvenis Přibyslav  17:2 (9:1, 1:1, 7:0)
Branky: 7x Jan Vochyán, 5x Pavel Kourek, 2x Jáchym Hons a Michal Kelbler, 1x Marcel Pospíšil. Asistence: 3x Jan Vochyán, Michal Kelbler a Pavel Kourek, 2x Marcel Pospíšil, 1x Jan Kolbábek a Jáchym Hons.
 
 
Soupeř z Přibyslavi, i když v menším počtu, v sestavě oproti nám měl v průměru starší hráče. Proto jsme se obávali, jak bude zápas probíhat. Brzy se ale ukázalo, že lepší formu mají naši kluci. Hned od začátku se chopili iniciativy a brzy ovládli hru. Velice mile překvapili zejména ti nejmladší, ani trochu se nezalekli a hlavně Honza Vochyán měl dobře seřízenou mušku. Soupeř působil odevzdaným dojmem, proto nebylo divu, že výsledek jednoznačně vyzněl v náš prospěch.
 
Tornádo DDM Jemnice - PSKC Okříšky  6:13 (1:3, 0:6, 5:4)
Branky: 4x Pavel Kourek, 3x Marcel Pospíšil, Michal Kelbler a Jan Vochyán,. Asistence: 3x Michal Kelbler, 2x Marcel Pospíšil a Jan Vochyán, 1x Pavel Kourek.
 
 
Tornádo Jemnice má ve svých řadách zkušené hráče, proto se dal čekat velmi vyrovnaný zápas. Chlapci se mezi sebou dobře znají, vzájemné zápasy mívají charakter malých derby. Náš tým povzbuzený předchozím hladkým vítězstvím se však zaskočit nedal. Brzy se ujal vedení a to zejména ve druhé třetině navýšil na bezpečný brankový odstup. V poslední třetině již na nás byla znát únava a ztráta koncentrace i motivace. Přesto zápas skončil nečekaně příznivě a novou ligovou sezónu jsme zahájili umístěním na první příčce tabulky.
Sestava: Přemysl Diviš, Michal Kelbler, Jáchym Hons, Jan Kolbábek, Pavel Kourek, David Koukal, David Kučera, Marcel Pospíšil a Jan Vochyán.

 PŘÁTELÁKY V TŘEBÍČI 14.9.2013 

    Klub Snipers Třebíč pořádal v sobotu 14. září náborovou akci a při té příležitosti pozval na přátelská utkání naše dva týmy. V prvním zápase se utkala družstva složená z elévů a přípravky. Třebíčtí se ujali hned na začátku vedení a téměř po celý zápasy si je udržovaltrebic-prat.e-130914-120.jpgi. Naši kluci však stačili udržet krok a v samém závěru skóre vyrovnali. Zápas skončil spravedlivě nerozhodně 6:6 a všem se líbil.
 
    Po třetí hodině proti sobě nastoupili dorostenci. Jak Snipers, tak my v této kategorii hrajeme první dorosteneckou ligu, bylo možno porovnat, jak je na ni který tým připraven. I když jsme se svým výkonem příliš spokojeni nebyli - chyběla přesnost přihrávek, nabíhat do volných prostor se také moc nedařilo, střelby ze střední a delší vzdálenosti bylo jak šafránu. Přesto výsledek 11:4 v náš prospěch vyzněl celkem jednoznačně.
 
Fotoalbum z utkání elévů se otevře po kliknutí na obrázek nebo ZDE.
 

 VÍTĚZSTVÍ V POLIČCE 23.-24.8.2013 

policka.jpg
Fotoalbum a video - klikni na obrázek! Článek doplníme později.
 
 
 
 JIŽNÍ MORAVOU NA KOLECH 16.-18.8.13 
 jiz.morava-130816az18-0083.jpg
 
Fotoalbum a video - klikni na obrázek! Článek doplníme později.
 
 
 
 MINIVÝPRAVA NA VLTAVĚ 11.-13.8.13 
 vltava-raft-130809az11-0061.jpg
 
Fotoalbum a video - klikni na obrázek! Článek doplníme později.