Jdi na obsah Jdi na menu

BYSTŘICE 20.1.08 - LIGA VYSOČINY STARŠÍCH ŽÁKŮ

 DALŠI KOLO LIGY VYSOČINY STARŠÍCH ŽÁKŮ BEZ BODU

V neděli 20.1.2008 hráli starší žáci v pěkné sportovní hale v Bystřici nad Pernštejnem. Neúplná sestava se sice snažila, ale konečné výsledky jsou velmi kruté:

Spartak Pelhřimov - PSKC Okříšky  13:2  (6:1, 2:1, 5:0)

Branky: Macek, Dubský - asistence Binka

ŠSK ZŠ Seifertova Jihlava - PSKC Okříšky  19:3  (6:3, 6:0, 7:0)

Branky: Račák, asistence Hybášek, Wasserbauer, Růžička, asistence Wasserbauer

Dlouho jsem se rozmýšlel zda zachovat tradici a naše zápasy okomentovat. Při výše uvedených výsledcích to není nic lehkého. Ale člověk se nesmí pravdy bát, tak i tentokrát alespoň stručně.

Proti Pelhřimovu jsme neměli začátek špatný, ale soupeř se rychle rozehrál a projevila se jeho síla v souhře. Pochvalu zaslouží Mácova pěkná branka z pravého křídla do pravého horního rohu nad ramenem brankáře. Daleko rychlejší byly soupeřovy starty na míček, dostatek hráčů mu umožňoval pravidelně střídat. My jsme jej nestačili včas obsazovat a když se k tomu přidaly nepřesné přihrávky a dlouhé držení míčku, osud byl zpečetěn. Ve druhé třetiny se podařilo hru vyrovnat, zvláště v její druhé části měli kluci několik dobrých šancí. Musíme všichni poděkovat podpoře publika, které nám fandilo i pomocí bubnů a zůstalo nám věrné až do třetí třetiny. Ta se ale vůbec nepovedla. Začátek nebyl špatný. Pavel Hybášek zazvonil na tyčku branky Pelhřimova, finále před brankou však vždy zůstalo nedotažené, chyběla podpora zezadu. Branky tak padaly jen do naší sítě.

Proti Jihlavě jsme dopadli ještě hůř. V brance vystřídal Vencu Martin Příhoda a hned za svou nezkušenost zaplatil daň v podobě branek zezadu a z boků do odkrytých rohů. Venca se uvedl celkem dobře, Uprostřed třetiny zabral Wasík a hned bylo vidět pár pěkných akcí. Škoda že naši přesilovku využil oslabený soupeř. My ji pak vyrovnali, ale Jihlava už měla velký náskok. O druhé třetině lze říct typické - bez dobré obrany žádný útok neuspěje. Stejný obraz měla i třetina poslední. Naše obrana byla statická, soupeř naopak v neustélém pohybu. Díky tomu jsme všude pozdě - to platí jak o obráncích, tak o útočnících.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář