Jdi na obsah Jdi na menu

BÉČKO MUŽŮ V HLUBOKÉM ÚTLUMU, MLÁDEŽ ÚSPĚŠNÁ

 
SOBOTA 29. 2. 2020
1. liga dorostenců – hala Třebíč, Horka-domky
PSKC Okříšky  -  Bulldogs Brno 8:3 (1:1, 4:1, 3:1)
Branky/asistence: Martin Noháček 2/1, Matěj Kutílek 1/2, Petr Zajíček 2/0, Jiří Uher 1/1, Radek Korba 0/2, Patrik Mynařík 1/0, Vojtěch Adam 1/0, Martin Leixner 0/1
Kvalitní soustředěný výkon našeho týmu znamenal vyrovnání skóre čtyř vzájemných utkání na remízu 2:2. I když jsme vstoupili do utkání dobře, druhá pětka vyrobila na konci šesté minuty hrubou chybu, kterou Bulldogs nekompromisně potrestali. Brzy poté se naskytla příležitost k vyrovnání. Trestné střílení jsme ale neproměnili. Další útok už byl úspěšný a první třetina končila remízou. Do druhé části jsme vstoupili aktivněji. To se vyplatilo i střelecky. Jenže Brňané se třígólové ztráty nezalekli a Radek v brance se měl co činit. Závěr druhé a začátek třetí třetiny byl vyrovnaný, rušný, divácky atraktivní průběh. Až naše šestá branka rozhodla. Posledních sedm minut bylo již zcela v režii našeho týmu.

 

trebic-d-200229---8-of-21--horzontal.jpg

 

PSKC Okříšky  -  Hippos Žďár n./S. 5:4 (1:1, 1:2, 3:1)
Branky/asistence: Martin Sviták 2/0, Martin Noháček 1/1, Dan Kalina 0/2, Petr Zajíček 1/0, Vojtěch Adam 1/0, Matěj Kutílek 0/1
Ani ve druhém zápase nebyl na odpočinek čas. Týmy se do sebe pustily s velkou vervou od samého začátku. Z naší strany vše vsazeno na kombinaci a útok, ze strany Žďáru na rychlé brejky a využívání chyb protivníka. Jeho taktika byla úspěšná. Hned v první třetině jsme se několikrát nechali nachytat a přišli o míček vystižením rozehrávky. Dalším problémem bylo těsné napadání, ze kterého jsme se i přes převahu nedokázali dostávat do větších šancí. Největší problém ale pro nás byl gólman Hipposu, který chytal ve skvělé formě a nebylo možné jej překonat. A tak jsme téměř po celý zápas jen dotahovali jednobrankové manko. Drama vrcholilo v závěru třetí části, když se nám čtyři minuty před koncem podařilo po čtvrté za sebou vyrovnat. A o minutu později jsme poprvé šli do vedení, které znamenalo výhru. Zasloužená branka za převahu v zápase.

Fotoalbum z prvního zápasu ZDE.

Mladší žáci – hala ZŠ Okříšky
PSKC Okříšky-Rudíkov  -  Florbal Telč 14:2                      PSKC Okříšky-Rudíkov  -  Orel Kněžice 12:3
PSKC Okříšky-Rudíkov  -  Centropen Dačice 12:2

Suverénní výkon mladších žáků. Dvouciferné skóre ze všech tří utkání hovoří za vše. Pochvalu zaslouží kolektivní výkon, ve kterém vyniká hlavně rudíkovská pětka. Okříšští hráči se zase dokáží prosadit více individuálně. V domácím prostředí se nám dařilo.

NEDĚLE 1. 3. 2020

Regionální liga mužů – hala Třešť
MoBu-PSKC Okříšky  -  TJ Sokol H. Bord Erupting Dragons  8:23  (1:12, 5:6, 2:5)
Branky/asistence: Marcel Pospíšil 4/0, Adam Ampapa 2/0, David Kučera 2/0, Vojtěch Novotný 0/2, Denis Tesařík 0/1, Lukáš Kopeček 0/1, Michal Beneš 0/1
MoBu-PSKC Okříšky  -  Spartak Pelhřimov  1:14 (0:3, 1:5, 0:6)
Branky/asistence: Marcel Pospíšil 1/0, Vojtěch Novotný 0/1
Není co hodnotit, ani jedenzápas se opět nevydařil. Béčko mužů je v naprostém útlumu, jeho výkony jdou od zápasu k zápasu dolů. Vysvobozením bude konec sezóny.

Liga Vysočiny přípravek – hala Přibyslav

PSKC Okříšky  -  SK JUVENIS Přibyslav  4:5                    PSKC Okříšky  -  Pacovští Honzíci  6:2
PSKC Okříšky  -  SK Jihlava  6:2                                        PSKC Okříšky  -  SK JUVENIS Přibyslav modří  7:4

pribyslav-p-200301-horz.jpg

Během týdne řada omluv z důvodu nemoci, fotbalového přáteláku a rodinných akcí. Ze dvou týmů tak do Přibyslavi nakonec cestovalo jen šest hráčů. Byli jsme z toho smutní, vždyť pravidelně trénujeme, abychom pak na zápasech ukázali, co umíme. Naštěstí nás během turnaje tento smutek rychle přešel. Kluci a děvčata se opravdu činili. Bohužel hned v prvním zápase nastoupili proti nejtěžšímu soupeři. Chvíli nám trvalo, než jsme se rozkoukali v novém prostředí. A to stačilo, aby hráči JUVENIS získali pořádný náskok. Druhá polovina zápasu již patřila nám, ale dohnat ztrátu jsme již nestihli. Zbývající tři zápasy již byly lehčí. Začala se nám dařit kombinace a všichni hráli s velkou chutí. Domů jsme jeli unavení a spokojení.
Fotoalbum z přípravek ZDE.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář