9. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ 18. 3. 2023

9. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Snipers Třebič : PSKC Okříšky – Rudíkov 6:4
Do zápasu jsme nastoupili bojovně protože nám šlo o výhru mlž. První třetinu jsme urvali na 1:0. Další třetiny jsme hráči nahrávali před branku apod. Další chyba byla že jsme nevyužili dvě přesilové hry zahráli jsme je hrozně zbrkle. Naopak jsme ubránili naše oslabení. Po našich chybách zápas skončil 6:4 pro soupeřův prospěch. Dalo se hodně co zlepšit, ale tak špatné to nebylo.

PSKC Okříšky – Rudíkov : TJ Centropen Dačice 9:4
Do zápasu proti Dačicemi jsme si šli všichni zahrát. 1. třetina byla divoká tak jsme si na střídačce že hru zklidníme. 2. třetinu jsme hru zklidnili a soupeř na míčků moc nebyl. 3. třetinu jsme v klidu dohráli. Vyhráli jsme 9:4. Hra se mi celkově líbila. A byla lepší jak ta první.

Sestava: E. Karbašová, S. Jelínková, D. Plavec, Š. Vybíral, D. Herynek, A. Tallová, M. Pospíchal, P. Nováček, P. Chadim, V. Buček, Š. Novák, K. Velcová, J. Fila, J. Beránek, A. Zeman.