Jdi na obsah Jdi na menu

KALENDÁŘ TURNAJŮ LIGY

27. 5. 2007

ObrazekSLEDUJTE VYHLÁŠENÍ TURNAJŮ A ZÁVODŮ, KTERÉ NÁS V ROCE 2007 ČEKAJÍ

TERMÍN

DISCIPLÍNA

MÍSTO

pátek 26. ledna - uskutečněno přehazovaná školní tělocvična
únor - zrušeno (nebyl sníh) běh na lyžích stadion
únor - zrušeno (nebyl sníh) snowboardy a sjezd. lyže TS Jalovec
pátek 16 března - uskutečněno stolní tenis školní tělocvična
pátek a sobota 20-21.4. - uskutečněno malá kopaná školní tělocvična
neděle 20. května - uskutečněno střelba - vzduchovka střelnice
neděle 5. srpna - uskutečněno plavecký závod koupaliště
zrušeno závod na raftu rybník Pilný
zrušeno cyklistický závod Okříšky-Heraltice
zrušeno nohejbal hřiště sokolovna
zrušeno házená školní tělocvična
14.-15. prosince florbalový turnaj školní tělocvična
předběžně 25. prosince Okříšská laťka školní tělocvična

ObrazekV ROCE 2006 SE VE III. ROČNÍKU LIGY USKUTEČNILY NÁSLEDUJÍCÍ ZÁVODY

TERMÍN

DISCIPLÍNA

VÍTĚZOVÉ

21.1.2006 běh na lyžích
Jakub Petruška
14.2.2006 slalom na lyžích a snowboardech
Petr Molák, Luboš Lopatář, Ruda Bednář a Michal Zeman
10.3.2006 přehazovaná
Müllerová, Macková, Zeman, Příhodová, Janovská, Lpatář S., Lopatář L.
25.3.2006 stolní tenis
Roman Kovář a Zdeněk Ryšavý
12.4.2006 kopaná
Martin Mašek, Jan Doležal, Jaroslav Kučera a Roman Kovář
Radek Maršálek, Ivan Samek, Dušan Samek, Vojtěch Škorpík, Michal Kovář a Pavel Hašek
27.5.2006 střelba ze vzduchovky
1. Jakub Boudný, 2. Roman Dokulil, 3. David Heuschneider
24.6.2006 atletický trojboj
1. Zdeněk Ryšavý
1. Ondřej Benda, 2. Rosťa Macek, 3. Pavel Hybášek
1. Ruda Bednář, 2. Roman Dokulil, 3. Michal Krátký
1. Jan Dokulil
2.7.2006 rychlostní závod na raftu
1. místo posádka Michal Zeman, Václav Růžička, Rosťa Macek a Ruda Bednář
22.7.2006 plavecký závod
1. místa v kategoriích: Filip Boudný, Ruda Bednář a Jakub Boudný ml.
23.9.2006 turnaj v nohejbalu
1. místa L.Lopatář, T.Pacal, R.Musil a S.Lopatář
21.10.2006 turnaj v házené
1. místo Petr Dubský, Michal Krátký, Karel Vostal, Martin Fila a Rosťa Macek
3.-4.11.06 florbalový turnaj
1. místa Okřýžki - Nestrojil, Burda, Dvořák, Čermák, Sedláček a Šampióni Vrtal, Partl, Kourek, Pacal a Toman
25.12.06 Okříšská laťka
závod ve skoku vysokém

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář