Jdi na obsah Jdi na menu

CHANCE PRAGUE GAMES 7.-10.7.2010 - POKYNY NA CESTU

10. 6. 2010

 Už brzy ... Praha volá !!!

Doprava na turnaj a zpět
CESTA DO PRAHY V ÚTERÝ 6.7.2010
sraz na vlakovém nádraží ve 12:35 hod.

Okříšky 12:45 - rychlík Jakub Krčín - 13:19 h. Jihlava 13:22 h. - Os 8358 - 13:52 h. Havlíčkův Brod 13:58 h. - R 678 - 16:05 h. Praha hl.n.

NÁVRAT Z PRAHY V SOBOTU 10.7.2010
Praha hl.n. 10:00 h. - R 679 - 12:00 h. Havlíčkův Brod 12:05 h. - Os 8355 - 12:35 h. Jihlava 12:39 h. - 13:06 h. Okříšky

nebo autobusy z Florence: Praha 14:20 h. - 16:43 h. Okříšky, Praha 16:20 h. - 18:43 h. Okříšky

UBYTOVÁNÍ
Základní škola Horáčkova, Praha 4, Horáčkova 1100. Nutné spacáky a Obrazekkarimatky sebou !
STRAVOVÁNÍ

Od snídaně ve středu ráno do snídaně v sobotu ráno zajištěno stravování přímo v ZŠ Horáčkova (vždy snídaně a teplá večeře, na oběd sebou bagety). Na úterý večer si vezměte sebou vlastní jídlo!

První den: 07.07.2010
Snídaně – bufetový výdej - džem, máslo, kukuřičné lupínky, salám, sýr, chléb, pečivo, čaj, mléko
Balíček – bageta, sušenky, ovoce, nápoj
Večeře – milánské špagety s masovou směsí, sýr, čaj
 
Druhý den: 08.07.2010
Snídaně – bufetový výdej - džem, máslo, kukuřičné lupínky, salám, sýr, chléb, pečivo, čaj, mléko
Balíček – bageta, sušenky, ovoce, nápoj
Večeře – pečené kuře, rýže, čaj

Třetí den: 09.07.2010
Snídaně – bufetový výdej - džem, máslo, kukuřičné lupínky, salám, sýr, chléb, pečivo, čaj, mléko
Balíček – bageta, sušenky, ovoce, nápoj
Večeře –  KFC (ne ve škole)
Kdykoliv v otevírací době – Filet/Zinger menu – v kterékoliv provozovně KFC v Praze proti stravence.

Finálový den: 10.07.2010
Snídaně – bufetový výdej - džem, máslo, kukuřičné lupínky, salám, sýr, chléb, pečivo, čaj, mléko

Oficiální výdejní doby:
Snídaně 6.00 hod. až 8.30 hod.
Balíčky místo oběda při snídani 6.00 hod. až 8.30 hod.
Večeře 17.30 hod. až 20.00 hod.

                             CENA POBYTU                              

Cena pobytu se skládá z těchto položek: doprava do Prahy a zpět 280,- Kč/os., startovné 336,- Kč/os., účastnický náramek 250,- Kč/os a ubytování a strava 1.200,- Kč/os. Celkem 2.066,- Kč/os. Dotace naší pionýrské skupiny na jednoho hráče - člena PS činí 566,- Kč, na nečelna 366,- Kč.

Nejpozději v den odjezdu do Prahy (raději dříve na některém z tréninků) zaplaťte:
- členové PS - 1500,- Kč,
- nečlenové PS - 1.700,- Kč.

Odečtěte si, kdo již máte uhrazenou zálohu 300,- Kč.

       KDY, KDE A S KÝM HRAJEME, pravidla turnaje 

Kategorie B12 - elévové

7.7.
11:40
7.7.
16:00
8.7.
09:00
8.7.
11:40
8.7. 1/32 finále 4. místo 18:50 h. Bráník II, 5. místo 20:30 h. Bráník I, 3. místo 20:30 h. Bráník II, 1/16 finále 1. místo 21:20 h. Bráník II
9.7. 1/16 finále 2. místo 11:20 h. Bráník I

- ATU Košice (SK) - neznáme podrobnosti

- FC Bučis Team B (CZ) - letos 3. místo v pražské a středočeské lize elévů. Pod touto ligou jsou ještě 3 přebory
- Florbal team Vsetin (CZ) - pod jiným názvem figuruje na 3. místě ze čtyř jeden Vsetínský tým v lize zlínského kraje,
- Huddinge IBS (SWE) - jeden ze špičkových švédských týmů

Kategorie B18 - dorostenci

7.7.
09:00
7.7.
15:20
8.7.
10:00
8.7.
15:00
9.7. 1/32 finále 5. místo Děkanka 10:30 h., 4. místo SH Jižní Sportovní 10:30 h., 3. místo Děkanka 12:10 h.
9.7. 1/16 finále 1. místo Sparta II 13:10 h. a 2. místo Kunratice 14:50 h.

- FbC 98 Chomutov (CZ) -5. místo v 1. lize dorostu z 11 týmů (v ČR se hrají 4 skupiny této ligy, pod nimi krajské divize)

SSK Future Praha (CZ) - 1. v 1. lize dorostenců
- Wizards DDM Praha 10 (CZ) - 8. místo z 9 v 1. lize dorostenců (v Praze pod nimi ještě 2 přebory)
                                   Co s sebou                                   
Zavazadlo:  krosna
Na hru:      florbalka (brankáři svoji výbavu), dres, štulpny nebo bílé ponožky, botasky, florbalový míček (povinný, společné kvůli neustálým ztrátám nebereme !)
Na pobyt:   4 trička, mikina, větrovka s kapucí (pro případ deště, příp. tenká pláštěnka), dlouhé a krátké kalhoty, botasky, ponožky, hodinky, sáčky na špinavé prádlo, pyžamo, plavky, kapesníky, tepláky do třídy, sluneční brýle, čepice
Ubytování:  karimatka, spacák, přezůvky, mycí potřeby (hřeben, mýdlo, zubní pasta a kartáček, šampon, ručník)
Jídlo:          vlastní večeře na úterý 6.7.2010 (prosím nepřehánět, odpadkové koše mají omezenou kapacitu!)
Ostatní:      sada náhradního spodního prádla, ponožek a kapesníků, osobní doklady – karta zdravotní pojišťovny, průkazka s fotkou na vlak nebo pasnebo občanský průkaz), kapesné (nepřehánět, rozhodně by nemělo přesahovat částku 600,- Kč), příp. foťák, mobil (alespoň někdo, nemusí mít každý)
Vybavení si upravte podle aktuální předpovědi počasí !

DOPRAVA PO PRAZE

ZŠ Havlíčkova – metro trasa C, stanice Pankrác, odtud 800 m pěšky (cca 10 min.)
Hlavní nádraží – Braník
Hlavní nádraží – metro C – I.P. Pavlova – přesun 3 min. tramvaj 16 – nádraží Braník (cca 30 min.)
Pankrác – Braník
Pankrác – metro C - Kačerov – bus č. 106 – nádraží Braník – pěšky 400 m (cca 5 min.) do haly (celkem cca 50 min.)
Pankrác – metro C – I.P.Pavlova – 3 min. pěšky a tramvaj č. 16 – nádraží Braník – pěšky 400 m do hal (celkem cca 60 min.)
Pankrác – Podvinný mlýn
Pankrác – metro C – nádraží Holešovice – 2 min. přesun a tramvaj č. 15 – U Svobodárny – pěšky 200 m do haly (celkem 50 min.)
Pankrác – metro C – Florenc – metro B – Českomoravská – pěšky 600 m do haly (celkem 50 min.)
Podvinný mlýn – Braník
U Svobodárny – tramvaj č. 15 – Strossmayerovo nám. – tramvaj č. 17 – nádraží Braník (jízda celkem 52 min.)
U Svobodárny – tramvaj 19 - nádraží Vysočany – přesun 2 min. – vysočanská – metro B – Karlovo nám. – přesun 3 min. – Moráň – tramvaj 3 – nádraží Braník (celkem jízda 35 min.)
U Svobodárny – tramvaj 19 – Palmovka – tramvaj 3 – nádraží Braník (celkem jízda 40 min.)
Českomorvaská – metro B – Karlovo nám. – přesun 3 min. a tramvaj 16 – nádraží Braník (jízda 35 min.)
Českomorvaská – metro B – Karlovo nám. – Moráň – tramvaj 3 – nádraží Braník (celkem jízda 35 min.)
Pankrác – SH Jižní Sportovní
Pankrác – metro C – Háje – busy č. 154 a 170 – Brechtova (cca 25 min. jízdy) – hala blízko zastávky
Pankrác – metro C – Chodov – bus č. 154 – Brechtova (cca 25 min. jízdy)
Pankrác – Kunratice
Pankrác – metro C – Kačerov – bus. 114 – Kunratická škola (hala cca 150 m. od zastávky – doba jízdy cca 25 min.)
Braník – Kunratice
nádraží Braník – bus 106 – nemocnice Krč – bus 114 – Kunratická škola
Braník – SH Jižní Sportovní
nádraží Braník – bus 106 – Kačerov – bus 170 – Brechtova (cca 40 min.)
Nádraží Braník – bus 121 – Novodvorská – bus 170 – Brechtova (cca 40 min.)
Pankrác – SH Sparta
Pankrác – metro C – Vltavská – přesun 1 min. tramvaj 25 - Sparta
 
DOPROVODNÝ PROGRAM
MÍSTA K NAVŠTÍVENÍ ZDARMA (s turnajovým páskem!)
Malostranská mostecká věž, Praha 1, Malá Strana.
Staroměstská mostecká věž, Praha 1, Staré Město.
Věž chrámu sv. Mikuláše, Praha 1, Malostranské nám.
Prašná brána, Praha 1, Staré Město, Celetná ul.
Staroměstská radnice, Praha 1, Staroměstské nám.
Bludiště na Petříně, Praha 1, Malá Strana, Petřínské sady
Doprovodný program
HAMR Party, pátek 19.7.2010 od 19:00 hod.
                             20.00 Marimba – bubenická show
20.45 autogramiáda hráčů Tatranu Střešovice
21.00 Týmová Loterie – losování výherců

21.15 Marimba – bubenická show
Koupaliště Petynka, Na Petynce 32/984, Praha 6-Střešovice (doprava metrem A na stanici Dejvická a busem č. 108, 143, 174 nebo 217 do zastávky Hládkov nebo Metrem B na Anděl a busem č. 217 do zastávky Hládkov)
Bobová dráha, Prosecká 906/34b, Praha 9 – jen ve všední dny ! (doprava Metrem C do stanice Prosek a dále autobusem 140, 185 a 166 do zastávky Kelerka nebo Metrem B do stanice Palmovka a dále autobusem č. 140, 185 a 166 do zastávky Kelerka) – jízdné 2 jízdy za cenu 1
Muzeum MHD, Patočkova 4, 162 00 Praha 6, Zvýhodněný vstup - 2 za cenu 1

Případné dotazy zadávejte zde dole formou komentáře.

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky PRAGUE GAMES 2009

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář