ZÁPAS ELÉVŮ A MLADŠÍCH ŽÁKŮ S RODIČI 28.4.2011

29. 4. 2011

RODIČE NASTOUPILI 28.4.11 K UTKÁNÍ PROTI ELÉVŮM A MLADŠÍM ŽÁKŮM

Ve čtvrtek 28. dubna jsme ukončili soutěžní sezóny 2010/11. Při této příležitosti jsmeel-rodice-110429-11.jpg pozvali také rodiče a vyzvali je k vzájemnému utkání v kategoriích elévů a mladších žáků. Hned na začátku elévské kategorie proběhlo krátké zhodnocení všech malých flórbalistů. Trenéři u každého z nich zhodnotili, jaké pokroky za letošní rok udělali. To ostatně mohli dokázat i v následujícím utkání. Tatínkové a maminky si oblékli rozlišováky a v tělocvičně se rozpoutal napínavý souboj. Hrálo se na tři třetiny po deseti minutách. Na příbuzenské vztahy se ani trochu nehledělo, každý hráč, ať malý či velký srdnatě hájil svůj tým. Zpočátku vyrovnané utkání se brzy začalo naklánět na stranu elévů, kteří pomalu ale jistě začali zvyšovat svůj brankový náskok. Až ve třetí třetině se rodičům stav podařilo trochu el-rodice-110429-7.jpgkorigovat. Poslední slovo ale opět měli elévové a zvítězili 11:6. Atmosféra byla skvělá. Vítězové za svůj výkon obdrželi zasloužené sladkosti. Za rok se určitě opět sejdeme na podobné akci.
   Utkání mladších žáků s rodiči již takovou odezvu nemělo. Tělocvična trochu osiřela. Šest mladších žáků a pět dospěláků ji zdaleka tak dobře nezaplnilo jako před tím elévové. Utkání se ale přesto uskutečnilo. I po rušných třech třetinách chtěli ještě všichni hrát dál, ale přece jen druhý den byla škola a museli jsme domů. Že se hrálo hodně naplno dokazovaly propocené dresy kluků a hlavně rozlišováky tatínků. Nikdo nikomu nedával nicel-rodice-110429-24.jpg lacino. Žáci hráli svůj bojovný styl a byly obratnější a rychlejší. Tatínkové naopak uplatňovali svoji herní zkušenost z fotbalu a lépe si přihrávali a kombinovali. Překonat brankáře Davida ale pro ně bylo těžké. Přesto se vždy ujali těsného vedení, které žáci dotahovali. Nakonec se oba týmy rozešli smírně remízou 5:5, když žáci vyrovnali pěknou akcí pár sekund před koncem. Obdobně dopadly i nájezdy 2:2. Prohlédněte si naši malou fotogalerii z utkání elévů!