VÍKEND 25.-26.11.2017 SE MUŽŮM NEVYDAŘIL

SOBOTA 25. LISTOPADU 2017
2. LIGA DOROSTENCŮ, SKUPINA 5 - HALA TELČ, ZŠ HRADECKÁ
PSKC Okříšky -  TJ Sokol H. Brod Erupting Dragons   11:2  (3:0, 4:1, 4:1)
Branky/asistence: Tomáš Kuchyňa 0/5, Martin Noháček 3/1, Vojtěch Novotný 3/0, Vít Jirků 1/2, Matěj Brabec 2/0, Jakub Blažíček 1/1, Matěj Holoubek 1/0
Nastoupili jsme do zápasu po důkladném rozcvičení, které se vyplatilo. Hra nás od začátku bavila, hráči spolupracovali a skóre se plynule navyšovalo. Za výkon pochvala.

PSKC Okříšky -  Sk JeMoBu   6:10  (2:3, 1:2, 3:5)
Branky/asistence: Tomáš Kuchyňa 3/3, Vojtěch Novotný 1/0, Jakub Blažíček 1/0, Martin Noháček 1/0. Jiří Uher 0/1
Oba týmy vzaly zápas, jak se patří vážně. Šlo o malé vzájemné derby. Proto nebyla o dramatické okamžiky nouze, bohužel se objevovaly i dost tvrdé zbytečné zákroky. Začátek utkání patřil nám, ale postupně se projevila jak věková převaha, tak hlavně větší herní vyzrálost kluků z JeMoBu. Jejich výhra byla spravedlivá, ale ani my se za svůj výkon nemusíme stydět.
FOTOALBUM ze zápasů ZDE.

LIGA VYSOČINY PŘÍPRAVEK – TŘEBÍČ, ZŠ VÁCLAVSKÉ NÁM.
PSKC Okříšky  -  Florbal Telč  3:0

trebic-p-171125-009.jpgOba týmy přípravek se opět vytáhly a prošly turnaji úspěšně. Děkujeme rodičům za pomoc s dopravou i s předzápasovou přípravou.
Fotoalbum ze zápasů ZDE.

NEDĚLE 26. LISTOPADU 2017
REGIONÁLNÍ LIGA MUŽŮ  – HALA ŽĎÁR N./S.
PSKC Okříšky  -  Hippos Žďár n./S. B  9:11 (4:1, 2:5, 3:5)
Branky/asistence: Petr Molák 1/3, Jan Dokulil 2/1, Milan Picmaus 1/2, Jan Račák 2/0, Jan Trnka 0/2, Denis Tesařík 1/0, Dominik Čech 1/0, Marek Zezula 1/0
Dokonalý příklad, jak snadno se dá prohospodařit pohodové vedení. Po začátku druhé třetiny pětibrankový náskok 6:1 se díky uspokojení našich hráčů rozplynul během pár minut. Druhou třetinu jsme prostě proflákali a ve třetí už to bylo jen kdo z koho. Za náš nezodpovědný přístup si žďárští vítězství určitě zasloužili.

PSKC Okříšky  -  Spartak Pelhřimov B  1:5 (0:3, 0:1, 1:1)
Branky/asistence: Dominik Čech 1/0, Milan Picmaus 0/1
Jednoznačný zápas ve prospěch Pelhřimova. Možná nebýt doznívající hloupé prohry z předchozího utkání, byl by náš výkon lepší. Nebyli jsme schopni vstřelit branku a čím dál víc se utápěli ve zbytečných kličkách. Soupeř si vždy počkal a vyrážel do rychlých protiútoků, na které pak naše odkrytá obrana už nestačila reagovat.