V NEDĚLI 4. ŘÍJNA 2018 HRÁLO JEN BÉČKO DOROSTU A MLADŠÍ ŽÁCI

NEDĚLE 4.11.2018 - 2. LIGA DOROSTENCŮ, SK. 5 – hala PŘIBYSLAV

PSKC Okříšky B  - SK JUVENIS Přibyslav  6:14  (0:5, 4:5, 2:4)
Branky/asistence: Denis Brabec 2/0, Petr Pojer 2/0, Michal Pařízek 1/0, Vítězslav Herdla 1/0, Adam Ampapa 0/1
Z naší strany mimořádně nevydařený zápas hlavně díky první třetině. Sice jsme drželi osm minut bezbrankový stav, ale pak nás položilo několik hrubých nepozorností. Naopak začátek druhé třetiny nám vyšel skvěle a dotáhli jsme stav na hratelných 3:5, jenže ani toto povzbuzení nevedlo k většímu nasazení. Opět pár chyb a bylo rozhodnuto.

PSKC Okříšky B  -  Hippos Žďár n./S. Benjamins  5:6  (1:4, 3:0, 1:2)
Branky/asistence: Michal Pařízek 1/2, Aleš Brabenec 2/0, Tomáš Uher 1/1, Denis Brabec 1/0, Petr Pojer 0/1
Soupeř tentokrát neměl posily ze svého A-týmu, my naopak ano. Přesto jsme takové výhody nedokázali využít. Áčkaři vše brali na sebe, ostatní se na ně až příliš spoléhali a zapomínali na potřebný pohyb. Co se týká střelby a pobytu v pásmu soupeře, určitě bychom byli vítězové my. Jenže Žďáru stačila jednoduchá kombinace a přesná střela. Náš závěrečný nápor, kdy jsme se snažili alespoň vyrovnat, vyzněl na prázdno.

V tabulce 2. ligy, skupiny 5 zůstávjí dorostenci nadále na osmém místě.

NEDĚLE 4.11.2018 - LIGA VYSOČINY MLADŠÍCH ŽÁKŮ – hala ŽĎÁR N./S.

Oba naše týmy, jak rudíkovský, tak okříšský tentokrát dostaly silnější soupeře, než minule. Proto jsou prohry PSKC Rudíkov složeného téměř zcela z elévů pochopitelné a nemusí je mrzet. Okříšský tým sehrál vyrovnaná utkání a těsných proher s budoucími vítězi bylo škoda. Podstatný je ale výkon, který nebyl špatný. Ještě víc se musíme zaměřit na souhru a kombinaci.